Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek Soros György jó...

Szerintetek Soros György jó lenne egy James Bond film főgonoszának?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg,ha róla mintáznának egy főgonoszt és beleszőnék a 007-es történetébe ? :D

2016. máj. 2. 21:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Én egy Chuck Norris film főgonoszaként látnám szívesen.
2016. máj. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem nem lenne jó.

Soros eszközeit lehet vitatni ám a céljai-oktatás támogatása, stb.-nem azt mutatják, hogy gonosz lenne.

A tőzsdei manipulációi pénzteremtési eszközök-igen, erkölcstelenek, de attól még ezt sokan mások is csinálják, és sokkal gonoszabb dolgok is vannak a világban, mint az, hogy valaki manipulálja a piacokat.

Az meg, amit a menekült/migránspolitikáról gondol, megint nem gonoszság kérdése. Lehet mondani, hogy vén hülye, de attól még nem lesz gonosz. (Mondjuk szerintem kirekeszteni a menekülteket, és hagyni Szíriában dögleni őket nagyságrendekkel gonoszabb dolog, mint a befogadó politika. Persze ez csak az én véleményem.)

2016. júl. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!