Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Spectre után lesz még James...

A Spectre után lesz még James Bond film?

Figyelt kérdés
2016. febr. 20. 20:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze
2016. febr. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hogyha ilyen alacsony színvonalú lesz mint a Spectre akkor remélem nem.
2016. febr. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A stáblistában ott szerepel,hogy James Bond will return,de Daniel Craig nem biztos:(.(Azt is csiripelték a madarak,hogy a SPECTRE egy trilógia első része,amibe Christoph Waltz szívesen visszatérne.

Mellesleg lehet,hogy egyedül vagyok de a SPECTRE ott van a top 5 Bond filmem között. Kövezzetek meg,de jobban tetszett,mint az új Star Wars.Nem is érdekel a kritika.Elvégre a film szórakozás céljából készült,nem?

2016. márc. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is tetszett a Spectre. :) (A Star Warsnál ezerszer jobban, pedig amúgy szeretem a saga-t.)


A kedvenc Bond-filmem mondjuk továbbra is a Skyfall, de szerintem ez is a legjobbak között van.

Bondnak Pierce Brosnan-t és Daniel Craiget szeretem. Q-ként Ben Whishaw egy tünemény, ő remélem, hogy lesz a többiben is.

A mostani Moneypenny-t is nagyon szeretem, Tanner-t, meg Mallory "M"-et is. (Bár én a régi M-et is szerettem.)


Szóval, igen, film lesz még, az biztos, de a szereplőkről egyelőre semmit sem tudni még. Én legalábbis csak a pletykákat találtam, hogy Daniel Craignek ugyan van szerződése még talán két filmre is, de ő nem akar visszatérni.

2016. márc. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Daniel Craig már nem lesz, azt nyilatkozta, előbb vágja fel az ereit, minthogy mégegyszer Bondot játsszon.
2016. márc. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Aztán meg volt egy cikk, ahol cáfolta, hogy ezt így gondolta volna. Azt mondta, ezt teljesen kiragadták a kontextusból, és ő egyáltalán nem ezt és nem így akarta mondani. (De az tény, hogy nem sírná el magát, ha nem lenne többet.)

Szerintem még semmi sem biztos.

2016. márc. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A pletykák azt is rebesgetik,hogy a következő James Bond egy nő lesz. Szerintem Craig vissza fog térni, mindenki így ismeri és így szereti őt,mint a 007-es. Elmondta,hogy gondolkozik a törülköző bedobásán,de ha úgy tenne,hiányozna neki ez a világ l
2016. márc. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Láttam én is, ahol írták, milyen lenne, ha nő lenne, fekete lenne...

De azért nőként abszolút nem tudom elképzelni... Az már nem is James Bond lenne.

Eleve, ezek regényből írt filmek, ne változtassanak már ennyit!

2016. márc. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 wwe a kiraly ***** válasza:
2016. márc. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Itt egy újabb: [link]
2016. márc. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!