Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Milyen a hangulat most a...

Milyen a hangulat most a magyar gyárakban? Sztrájkhangulat van?

Figyelt kérdés
Összesúgnak az ebédszünetkben a melósok hogy be kéne dobni egyszerre, egységesen a "kapát"?
2016. máj. 3. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudtam, hogy krumpli elvtárs kérdezi, úgy tudtam!
2016. máj. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem unod még ezeket a nevetséges kérdéseket?

Tény és való, hogy Magyarországon alacsonyak a bérek, de te annyira szánalmassá teszed az egész témát, mint ha direkt gúnyolódnál rajta.


Szerintem simán lehet, hogy ez egy troll...

2016. máj. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%
nem troll. egy beteg elme. Sas Balázs a neve, rengeteg fórumról kib*szták már, facebookon is osztja az észt sok posztban. orvosi kezelésre szoruló alkoholista, lusta és már vagy 1,5 éve képtelen állást találni Ausztriában, holott az első időkben én is adtam neki ötleteket, hol dolgozhatna, de valahogy mindig elmegy a füle mellett.
2016. máj. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én most kaptam húsz százalékos eelést
2016. máj. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem általlánosságban nincs,mert sajnos bármilyen sz...ok is a bérek,a többség úgy fogja fel,hogy a semminél jobb.És még az is lehet,hogy nekik van igazuk. Sztrájkolni csak jó "pozícióból" érdemes.Ott ahol,például munkaerőhiány van,nem tud a cég egyik napról a másikra máshová menni,stb.Volt is sikeres sztrájk az Audinál(pedig ott magyar viszonylatban jó fizetések vannak) és más autóipari üzemben is.
2016. máj. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!