Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Akik eddig vétték Kisst, hogy...

Akik eddig vétték Kisst, hogy csak rágalmazzák a libsik meg a média, és hogy igazából csak egy szegény áldozat, azok most mit szólnak ahhoz hogy a nyomás hatására és hogy életbe van az áldozat kelletlenül beismerte tettét?

Figyelt kérdés
[link]
2016. máj. 13. 10:59
 1/10 anonim ***** válasza:
védték
2016. máj. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%
1-es kitért a válasz elől. Szerintem ezek a Kisst védők elfogult fideszesek (az Orbán-Gyárfás-Kiss tengelyt védik), akik még a saját szemüknek sem hittek soha, úgyhogy ennek sem fognak. Ők a legkritikátlanabb emberek. Szerintük még mindig Takáts a felelős, hazudik, stb.
2016. máj. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"1-es kitért a válasz elől"

Nem "kitértem, hanem a kérdés nem nekem szól, mivel én az első pillanattól elítéltem. Más helyett pedig nem mondhatom meg, hogy ő mit miért tesz.

2016. máj. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem vagyok fideszes, ennek ellenére pár hete/hónapja még rengeteg ellentmondás volt a sztoriban, emiatt nem "nyeltem be" kritika nélkül, amit a média állít. Most, hogy több információ áll rendelkezésre, természetesen elfogadom, hogy tévedtem.
2016. máj. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
24%
Az 55 évvel ezelőtti dolog kiásása mögött vajon milyen érdekek húzódnak meg ??? Annyi mindenki előtt bizonyos, hogy épeszű ember ilyet nem zavar fel, ami ráadásul bíróságí ítélettel zárult és az érintettek is igyekeztek magukban eltemetni. Ez a szarkavarás kinek az érdeke ? Mert, hogy az "áldozatoké" nem, az biztos.
2016. máj. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%
vétték xd
2016. máj. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az az érdekes, hogy ennek senki sem járt utána korábban! Egy olyan emberről van szó, akiről hét éve uszodát neveztek el, díszpolgári címe van vagyis volt meg alpolgármesterré választották. Mindezek ellenére a múltjának senki sem járt utána. Vajon hány híres közzereplő/politikus van, aki titkolja a múltját. pl. sokan pletykálják, hogy Tarlós István egyszer halálra gázolt egy biciklist még valamikor a 90-es években, de ez vagy csak kitaláció vagy el van túlozva a történet, mert még senki sem tudta alátámasztani tényekkel.
2016. máj. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
4%
Ha Kiss 'nem tavaly lebarnult' lett volna, akkor meg most a liberálisok védték volna...
2016. máj. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Aki elvakult annak mondhatsz bármit hozhatsz videófelvételt is akár meg tucat tanut,akkor is védeni fogja a vélt igazát. Sok ilyen ember van aki a feketére szemrebbenés nélkül rámondja hogy fehér.
2016. máj. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Sok ilyen ember van aki a feketére szemrebbenés nélkül rámondja hogy fehér."


Így van. De ők egy pillantást sem vetnek arra, amiről meg kéne állapítani, hogy milyen színű. Egyszerűen szajkózzák amit "A Bálvány" mond róla, anélkül, hogy a kétség legkisebb szikrája fellobbanna, vagy az ellenőrzés vágyának töredéke kopogna az elméjük (?) kapuján.

2016. máj. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!