Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek vasárnap este...

Szerintetek vasárnap este elszabadul a Gy. K. -n a pokol? Mekkora lesz a kérdésözön? Mennyire hatalmasodik el az indulat?

Figyelt kérdés
Én legalábbis már látom előre az olyan kérdéseket, egy más hegyén hátán, hogy, "Ugye mennyink lett?", vagy "Ők ugye mekkorát buktak?", "Miért kaptunk ilyen keveset, csalás történt?" vs. "Ők miért kaptak olyan sokat, csalás történt?".
2010. ápr. 9. 20:23
 1/10 anonim ***** válasza:

semennyi mert le lesz zárva a politikai téma


majd hétfőn


első kérdésem hogy-hogy mégis ilyen jól szerepelt a Jobbik lesz :D

2010. ápr. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Dehogy lesz lezárva, az van kiírva, hogy vasárnap este hétig nem lehet írni. Na majd utána megnézem én is h mi lesz.
2010. ápr. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát ezt majd én is megnézem, valszeg elementális mindent elsöprő erejű flamewar veszi majd kezdetét. Mint 1945 Hirosima, távolról kell nézni, nagyon távolról.
2010. ápr. 9. 20:32
 4/10 anonim ***** válasza:

ja értem hát


akkor is marad


a Jobbik h h megverte az mszpt?

elaludtátok a választást szocik? :D

2010. ápr. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
*átaludtátok
2010. ápr. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem seminnyire, mindenki örülni fog hogy kipics.ztuk az MSZPt és hétfőn már egy szép új magyarországon ébredget.
2010. ápr. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az biztos, hogy az MSzP el lesz pcsázva, meg, hogy új Magyarország lesz, de, hogy jó lesz abban már azért nem vagyok biztos. De ez megint egy magánvélemény ami gondolom nem érdekel senkit.
2010. ápr. 9. 20:44
 8/10 A kérdező kommentje:
Én mondjuk azt tervezem, hogy mindegyik negatív hangvételű, vagy csalódott kérdéshez odaírom, hogy "én megmondtam", függetlenül attól, mi az. Már előre dörzsölöm a tenyerem, a vasárnap este jó móka lesz.
2010. ápr. 9. 20:46
 9/10 anonim ***** válasza:
A fidesz már gyűjti az mszp-s meg jobbikos szórólapokat, hogy vasárnap postaládákba bedobálva majd mondhassa, hogy a konkurencia megsértette a kampánycsendet.
2010. ápr. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem lesz meglepetés a választások végeredménye, tehát nem hiszem, hogy indulatok fognak röpködni.


Én a magam részéről ünnepelni fogok, és felbontok egy üveg pezsgőt. Abból a szempontból mindenképpen lesz mit ünnepelni, hogy végre leváltjuk a rendszerváltás utáni eddigi legborzasztóbb vezetőséget! :) (Nekem remélem, a személyes pártszimpátiám miatt is lehet majd ünnepelnem!)

2010. ápr. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!