Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A fogyatékossággal élők...

A fogyatékossággal élők holokausztját lehet tulajdonképpen gyűlölet-bűncselekménynek tekinteni?

Figyelt kérdés
A gyűlölet-bűncselekményt az FBI úgy értelmezi, mint olyan személy vagy vagyon ellen irányuló bűncselekmény, melynek motivációja részben vagy teljesen az elkövető faji, vallási, fogyatékosok iránti, etnikai vagy szexuális orientáción alapuló előítéletéből fakad. Szóval magát a fogyatékos emberek ellen elkövetett gyilkosságokat, emberkísérleteket lehet ennek nevezni?

2016. máj. 30. 15:25
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Lehet csak előbb otthon söpörjenek a bevándorló amerikak az indiánok földjén.

2016. máj. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
6%

Persze. Ha valakinek az identitása, és nem a cselekedetei miatt ártanak, az gyűlölet-bűncselekmény.

Első, ne legyél nevetséges. Mindenki tudja, hogy az emberiség múltja nem olyan szép, mint azt elképzeljük. Emiatt egy népet kárhoztatni legalább hatvanezer indokból baromság.

Csak hogy párat említsek:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2016. máj. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
8%
holokauszt régebbi mint amit linkeletem úgyhogy te ne legyél naív amit én linkeltem az frissebb mint a holokauszt öngól
2016. máj. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
És ettől kevésbé lesz baromság?
2016. máj. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jó az érvelésed. F logik. Ha én írom akkor minek a régi dolgokról írni ami nem is olyan régi mint a kérdésben a holokauszt de az rendben van.
2016. máj. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

# 2


Belehaltál volna ha magyarul linkelted volna?


[link]

2016. máj. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen. A fogyatékkal élőknek még most is előítéletekkel kell küzdeniük a mai Magyarországon is. Erre jó példa, hogy öcsém, aki mozgássérült, nem vették fel a falumba általános iskolába, és a szomszéd faluba kellett járnia. Mikor ezt felhoztam osztálytalálkozón, a mellettem ülő osztálytársam elkezdi, hogy az öcsém, egy hülye szellemi fogyatékos. (A valóság az, hogy öcsém csak járni nem tud, intelligenciája viszont legalább százszorosa ennek a volt osztálytársamnak.) Ekkor mondtam, hogy az öcsémnek főiskolai végzettsége van. Volt ofőmnek és volt osztálytársaimnak is leesett az álluk.


Azért nem tekintik viszont hivatalosan gyűlölet-bűncselekménynek, és azért nincs konkrét megemlékezés a fogyatékkal élők holokausztjáról, mert az USÁ-t is a zsidók irányítják, és a zsidók maguk is megvetik a fogyatékkal élőket, hasonlóan az arabokhoz. A fogyatékkal élőknek pedig nincs egységes képviseletük a világban, mint mondjuk a zsidó vagy az iszlám közösségeknek.

2016. szept. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Juliusz48 ***** válasza:

Ha belegondolunk, hogy a spártaiak születésükkor már a Taigetoszra ítélhették a társadalmukra haszontalannak ítélt egyedeket. Bár nem öték meg de más embereknek a gyermek hasznáról alkotott elképzelésére bízták. A világ népei hasonlóan vélekedtek a túlnépesedésről és igyekeztek a számukra technikailag elérhető területeltartási szinthez igazítani a szaporulatot, és a társadalmilag haszontalan egyedektől megszabadultak. A természetes kiválasztódás ellen a mai kor embere már tud megoldásokat, és él is a lehetőségével, persze nem gondolva a genetikai állománya romlására. Ma a törvénykezés is a föld egy részén bűncselekménynek tekintik, de ez még nem mindenhol érvényesül.

Az állatoknál Darvin után szabadon, természetes az alkalmatlan pusztulása.

2019. júl. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tudjátok, ha valaki nem születik zsidónak, abból, ha ő se akarja, nem is lesz zsidó. Ha valaki nem születik feketének, az nem is lesz fekete. Élhet úgy, ahogy ők, követheti a szokásaikat, talán be is fogadják a közösségükbe, akkor se lesz valódi fekete. Ha valaki nem születik romának, az is követheti a romák életmódját, szokásait, akarhat közéjük tartozni, akkor se lesz valódi roma.


DE ha valaki egészségesnek születik, nincs garancia arra, hogy ne legyen fogyatékossággal élő. Elég egy baleset, egy betegség vagy egy erőszakos cselekmény , és bárki lebénulhat, megvakulhat, megsiketülhet, elveszítheti akár a szellemi képességeit is. Úgyhogy azok, akik kardoskodnak a fogyatékossággal élők kiirtása mellett, gondolják meg jól: a saját halálukat is akarnák, ha valami miatt megrokkannának?

2019. júl. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!