Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért gúnyolják ki és nem...

Miért gúnyolják ki és nem szeretik Habony Árpádot?

Figyelt kérdés
A showder klubba is ki szokták viccelni és állandóany szoktam látni a szennyoldalakon, hogy a szinművészetibe volt az esküvője meg hasonlók, meg széthazudta az életét és gazdag(ami mindegyikre igaz egyébként).Bár nem értek a politikához, nem is érdekel, de ezt nem tudom, hogy miért ilyen kimagaslóan van mindig jelen.Ha egy kis rövidke összefoglalót tudnátok irni, akkor megköszönném.

2016. jún. 2. 13:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudunk. Akinek nem elég az, amit eddig is lehet tudni róla, annak teljesen felesleges bármit is mondani, mert tökéletesen elfogult.
2016. jún. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Azért mert nem politikus, nem választotta meg senki csak jó helyen barátkozott jó időben, röhejesen gazdaggá szedte magát az adófizetők pénzén a barátai által, túl sok mindenbe van állítólag beleszólása és nem is igazán felelősségre vonható, pedig mentelmi joga sincs, ha jól tudom. Ráadásul szerencsétlen mindig olyan helyen olyan dolgokkal mutatkozik ami nagyon sok embernél kiveri a biztosítékot.
2016. jún. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
szerintem az nem tul szimpatikus aki kiszáll egy luxusautobol es megrugdos ket oreget a zebrán :(
2016. jún. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
A többiek nem dicsekszenek ilyen nyilvánvalóan azzal, hogy milyen hihetetlenül gazdagok. A politikusok között van egy ilyen íratlan szabály, hogy azért úgy kell tenni, mintha olyan hihetetlenül dúsgazdagok nem lennénk. Habonynak erről nem szóltak.
2016. jún. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
15%

"szerintem az nem tul szimpatikus aki kiszáll egy luxusautobol es megrugdos ket oreget a zebrán :("


Miért nem?

Aki nem tudja magát megvédeni, az annyit is ér.

2016. jún. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Koplárovics Béci ***** válasza:
31%

"nem tudom, hogy miért ilyen kimagaslóan van mindig jelen."


Jókor, jó helyen, jó segget nyalt.

2016. jún. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%

Gondolom már te is láttad azt a klasszikus jelenetet a rajzfilmekben, ahol a hős döntés előtt áll és ekkor megjelenik egy kis ördög a vállán, aki bele akarja vinni rosszba. Habony esetünkben az az ördög vagyis ördögök egyike, aki Orbán vállán ül és a fülébe suttogja azokat, amiket aztán Orbán oly büszkén ad elő, mint saját ötletet.

Többek között Habony ötlete volt az internetadós hisztéria, hogy ezzel is elterelje a figyelmet a NAV-osok amerikai kitiltási ügyéről, ő találta ki azt, hogy a rezsicsökkentéssel kampányoljon a Fidesz, illetve a nemrégiben felterjesztett szülőtartás is tőle származik.

Habony egy rettentően veszélyes ember, na nem a maga jogán. Eleve adva van egy pszichésen instabil, skizofrén, gyógyszerfüggő Orbán, aki már önmagában is hatalmas pusztításra képest, mármost ha odarakjuk még mellé Habpnyt, akkor azzal csak gyufát adunk a piromániás ember kezébe. Természetesen nem csak Habony suttog Orbán fülébe, vannak még rajta kívül más "tanácsadók" is, de ő a legjelentősebb, mivel a Fidesz felemelkedéséhez vezető populista szövegek és ötletek nagy része tőle származik. Habony azért veszélyes, mert sikerült leköteleznie egy pszichopatát, ami eleve egy nehéz feladat, azonban aki képes elérni, hogy egy pszichopata a zsebében legyen, akkor ő onnantól kezdve bármit kérhet attól a pszichopatától, mert az a gátlástalanságából eredően nem riad vissza semmitől és megtesz bármit. Ha rangsorolni kéne, hogy ki gyakorolja a legnagyobb hatást Orbánra, akkor Habony egész biztos dobogós helyezést érne el, az ő szavait talán már csak Vlagyimir Putyin szava übereli Orbán esetében, az is csak azért, mert Putyin olyan szinten félelmetes, hogy még egy pszichopatát is képes megrémiszteni, Orbán pedig el akarja tanulni ezt tőle, amiben Habony támogatja is, ugyanis az a Putyin féle autokrata diktátor szerep az, amivel Orbán Viktor minden este álmodik, nem véletlenül igyekszik minél inkább benyalni neki Orbán, jelenleg például elővásárlási jogot ad az orosz befektetőknek az állami céget részvényvásárlásainál.

Lényeg a lényeg, Habony csak egy hang a sok közül, aki Orbán fülébe suttog és végső soron az ő szavai jönnek ki Orbán száján, mert Orbán önmagában egy rettenetesen karizmátlan ember, aki a tanácsadói nélkül képtelen megszólalni, mert már olyan szinten eluralta a téboly az agyát, hogy még a 3-4 havonta lezajló svájci meg osztrák magánpszichiátriai kezelések se képesek egyben tartani őt, mármost Habony az, aki megírja a szövegeit és legyártja a törvényjavaslatokat helyette, mert magától képtelen erre, de félti a hatalmát és épp ezért bízza a nehéz munkát olyanokra, akik segítenek megtartani neki és cserébe csak egy szeletet kérnek a tortából.

2016. jún. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
21%
Én azt sem értem, ez a Kapócs Zsóka hogy tudott összeállni egy ilyen gnómmal.
2016. jún. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 PresidentEvil ***** válasza:
93%

"Ha egy kis rövidke összefoglalót tudnátok irni, akkor megköszönném."


Pont az a baj vele, hogy nincs róla rövid összefoglaló. Nem tudjuk, ki ez az ember, mit keres a kormány mellett, milyen tanácsokat ad, miért van bejárása mindenhová, honnan van a rengeteg pénze, amikor hivatalosan senkinek sem dolgozik és senkivel sincs szerződése. Azt is tegyük hozzá, hogy ezek mellett olyan tenyérbemászó feje van, hogy adja magát a gúnyolódás.

2016. jún. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
83%

Habony Árpád Orbán Viktor barátja. Ez még nem lenne ok arra hogy utáljuk.

Csakhogy Habonynak van egy vállalkozása, ahonnan évek óta nincs bevétele. Ennek ellenére futja milliós ruhákra, táskákra és persze ibizai nyaralásra ( luxus körülmények között, luxus diszkóban ).

Ezen felül ő Orbán legfőbb tanácsadója ( de ezt senki nem ismeri el, tehát hivatalosan nem tanácsadóként dolgozik ), jó formán amit Orbán mond, azt Habony találta ki. És természetesen bejárása van a parlamentbe úgy, hogy nem politikus. Mármint én is bemehetek a parlamentbe, csak én megnézem a szent jobbot meg a koronát és kimegyek, ő meg bárhová mehet a parlamenten belül.

2016. jún. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!