Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A migránspártiak között sok...

A migránspártiak között sok bölcsész, szociológus meg művész van?

Figyelt kérdés

2016. jún. 2. 15:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Ilyenek még a kőfaragók és balett-táncosok is.
2016. jún. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom. Én bölcsész-művészféle vagyok, de felemásak az érzéseim a migránsokkal kapcsolatban.
2016. jún. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%

Nem hiszem, hogy valaha is készült volna ilyen felmérés.


Az viszont igaz lehet, hogy a magasabban képzett, nyelveket beszélő, világlátott emberek (művészek, tudósok, értelmiségiek) befogadóbbak minden tekintetben.


Az alacsonyan képzett, műveletlen, iskolázatlan embereket jobban tudja befolyásolni a gyűlölet- vagy félelemkeltő propaganda, mégha eredendően jószándékú, tisztességes emberek lennének is.

2016. jún. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
22%
Annyi bölcsész, szociológus, művész van a migránspártiaknál, mint amennyi a migránsoknál.
2016. jún. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
15%

Van itt a belvárosban egy arab fogászat, H-val kezdődik a neve. Nem írom le, melyik az, nem is fontos.

No, egyszer elmentem oda...

Cseng-cseng... cseng cseng...

- Jó estét, mit óhajt?

- szia cica, szerinted mit óhajtok éjjel 1-kor egy fogászati rendelőben?

- Szólok a doktor úrnak...

- Jo napot. Miben segithetek.

- Szevasz Ahmed, de régláttam a füstös képed, begyulladt egy őrlőfogam, a bal alső hatos.

- Nem Ahmed vagyok.

- Tőlem lehetsz a török szultán is, koma, adj már másfél adag lidocaint, meg írj fel antibiotikumot.

- Hol fáj? Mi fáj?

- Ahmed, szerinted ha éjjel egykor becsengetek egy fogászatra feldagadt pofával, akkor szerinted a s*ggem fáj?

- Jojjon be, foglaljon helyt.

- Jól van Ahmed, értjük mi egymást. Te figyelj, adjad már azt a k***a lidocaint, mert sajog mint állat. Ejj, azanyádúristenit, vastagabb tű nem volt?

- Fajdalom?

- Nem, Ahmed, mazochista vagyok, épp ejakulálok.

- Zsibbad a szaj?

- Zsibbad, bakker, még a tököm is zsibbad, jóféle cuccot toltál be, tesó.

- Megnezem.

- Ahmed, bameg, mi a francot akarsz csinálni azzal a henteskéssel?! Ember, be van gyulladva az ínyem, ha megpiszkálod, itt helyben a paradicsomba küldelek!

- Kell neki kezeles.

- Ahmed, bameg, nem látod, hogy gyulladt a fogágy? Vidd innen azt a hegyes vackot, mert megmetéllek vele!

- Ha nem kell kezeles akkor rossz lesz.

- Ahmed, a lidocaintól tompult a fájdalom, de az ínyem be van durranva, ha ezt megpiszkálod, én megkeresztellek...

- Nem vagyok Ahmed.

- Írjál már fel antibiotikumot a gyulladásra, oszt hadd húzzak innen a vérbe, koma!

- Tessek, itt recept. Egy hetig szedni, utana vissza kell jonni kezelesre.

- Persze, füstös koma, naná, hogy ide fogok visszajönni. Addig állj féllábon, mire én ide megint beteszem a lábam.

- Jo ejszakat!

- Neked is, akárhogy hívjanak.

2016. jún. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%
Az idiótaságot nem kötik végzettséghez
2016. jún. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%
Gondolom annyi mint amennyi képzett mérnök, orvos, informatikus a migránsok közt. :)
2016. jún. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
Hogyne : életművész.
2016. jún. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
23%

Hejj, eltűnt a válaszom, vajon az nem volt polkorrekt, hogy a társadalomtudományi kar egyes kisebbségi csoportok megismerésére beszélgetéseket tart, de erre általában olyan vendégeket hívnak, akik nem igazán reprezentálják a többséget.

Ők biztos megtalálják a szír fogorvost.

2016. jún. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 tetro ***** válasza:
36%

11.31

nem egészen ugyanígy írtad le az előző válaszodban ezt :)

2016. jún. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!