Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ide jutottunk?

Ide jutottunk?

Figyelt kérdés
[link]
2016. jún. 5. 01:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Csak az USA. De ott meg jó ideje túltolják a PC biciklit.
2016. jún. 5. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
18%
Miért nem azon akadsz ki, hogy egyetlen női rendezőt se alkalmaznak? Inkább az okoz neked nagy megrökönyödést, hogy egy darab színésznő és egy feminista csoport kifogásolja a plakátot. Jellemző.
2016. jún. 5. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%
A következő az lesz, hogy ha téged fojtogatnak, akkor bocsánatot kell kérned az elkövetőtől, amiért ez fáradságba kerül szegénynek...
2016. jún. 5. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%

Szokásos, annyi eszük van, amennyi látszik.

Ketteske, te meg ne akard már megszabni, hogy ki min akad ki, mert tudod ez így elég gáz.

Majd kiakad, ha akar.

2016. jún. 5. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Ezek a feministák az igazi nácik.
2016. jún. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy nőt fojtogat? Dehát ez kék? Vagy most rasszista voltam?
2016. jún. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Na feminácik, lehet hőbörögni! :)
2016. jún. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

"Miért nem azon akadsz ki, hogy egyetlen női rendezőt se alkalmaznak?"


Miért akadnék ki rajta? Azt alkalmaznak akit akarnak. Nyilván a fő céljuk a minél magasabb profit elérése, amit úgy érhetnek el, hogy a lehető legjobb szakembereket alkalmazzák. Amennyiben a munkára legjobban alkalmas emberek mind férfiak, akkor azt vesznek fel. Nem fognak ilyen kicsinyességeken fennakadni, hogy mi a nemük. Nincs az az idióta barom állat, ha pénzről van szó.

2016. jún. 5. 10:36
 9/12 anonim ***** válasza:

"Azt alkalmaznak akit akarnak."


Ha itt tartunk, akkor a feministák azokat kritizálják akiket akarnak, olyan keresztet dugok fel a seggembe nyilvánosan, amilyet akarok és olyan nemünek nevelem a gyerekem, amilyennek akarom.

2016. jún. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
És a lényeget kihagytam, ha te kritizálod, hogy én lánynak nevelem a fiamat, akkor majd én is jövök erre az oldalra ilyen kérdésekkel és leírom, hogy annak nevelem, aminek akarom és nem akadok fel olyan kicsinyességeken, mint a lányom neme.
2016. jún. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!