Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Welsz Tamás - jézusúristen,...

Welsz Tamás - jézusúristen, hát ide jutottunk? Kit fognak még eltenni láb alól az ellenzékiek közül?

Figyelt kérdés

Emberek, ez már nagyon kemény!!


Nem elég, hogy bebörtönzések, kreált ügyek stb stb, és hozzá teszem, eddig se voltak kétségeim a mocskos módszereiket illetően, na de ennyire nyíltan eltenni valakit, azért ez így nem semmi.

Itt már nem is az Alföldi tanyavilágban való elásásról van szó azért ... de mint látjuk, ebben az országban ez se túl nagy probléma.


Mit szóltok?

Legközelebb ki fog "infarktust kapni" egy rendőrautóban?

(eleve már az alapstory is igen sántít, ha vki benne van kicsit a jogban és a büntetőeljárási szabályokban, már maga az előadott mese is igen átlátszó, hogy "mert vele mentek a bizonyítékokért .... hát hogyne, megvallom, ilyenről még nem hallottam)


Ugye eddig se hiányoztak éppenséggel az igen gyanús halálesetek (akár még egy az egyben így is, hogy pont rendőrautóban halt meg a letartóztatott "szívelégtelenségben" vagy éppen "öngyilkos lett a börtönben"), na de most komolyan gondolják, hogy ezt a Nyugat vagy akár egy itteni gondolkodó ember be is veszi?


Hát könyörgök, hol tartunk? Mi ez?


Ezek után tényleg lesz olyan, aki mer a baloldalra szavazni?


Hát már azon se csodálkoznék, ha Észak-Korea mintájára nálunk is ott lesznek a civil ruhás rendőrök, egyéb besúgók, és aki balos, az eltűnik majd szépen (csak nálunk nem munkatáborokba, hanem a jó isten tudja, milyen módszerekkel és hova, de hát kreálni bármikor, bárki ellen lehet bűncselekményeket, ezt láttuk már párszor, úgyh ez a "találjunk vmit és előzetesbe vele" -féle módszer egészen bejövős nálunk).


Nemrég még azt a kérdést tettem fel, hogy miért is baj az, ha vkinek van egy hamis útlevele, hogy menekülni tudjon, ha úgy adódna, hogy a rezsim miatt az élete is veszélybe kerül ... aztán persze hogy lehurrogtak, pedig tán akkor most megint át kéne gondolni azt a kérdést (is). Íme, itt a bizonyíték....


Szóval csak paranoid voltam ???


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__egyeb-kerdesek__5493..


Tehát mi a véleményetek? Ilyen megfélemlítő kampány mellett lesz bárki, aki balra mer szavazni?



2014. márc. 21. 08:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, ha ez politikai ügy lenne, akkor az emblematikus személyekkel kezdenék a tisztogatást, nem egy ilyen másodosztálybeli Welsszel, akiről a botrány előtt senki nem is hallott. Csak elvágtak egy szálat, hogy ne tudják felgöngyölíteni.
2014. márc. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
51%

Mi az hogy, nem mer ?


Aki az öszödi beszéd után a baloldalra, szavaz az beteg ember. Beteg agyilag... ki kell vizsgáltatnia magát..


A baloldal most felsorakoztatta az összes bukott sz@@rdarabot... remélem a 6.-ai választáson végérvényesen megsemmisül a baloldal. Nagyon összefújta a szél a szemetet most a baloldalon.

2014. márc. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
37%
Weisz halála éppenséggel pont a balldalnak jött jól. Amúgy is baloldal szokta kivégeztetni politikai alapon az embereket. Lásd Hitler, Sztálin, Kádár, Északkorea, stb...
2014. márc. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%

Hol van megírva, hogy ezt a Weiszt kivégezték??

Sehol. Mindenki túlkombinál mindent ahogy te is. Mivel bűnöző volt, és tudta, hogyha bukik nagyot bukik, így éveken keresztül bár jómódban de erős gyomorideggel, esetleg beteg szívvel éldegélt. Még egy egészséges embert is kikészít ha letartoztatják, meghurcolják, hát még ha az illető esetleg szívproblémákkal küszködött..

Amúgy nem tudom milyen alapsztori sántít neked. A rendőrség elment Weiszt irodájába, hogy a rendőrségre vigyék kihallgatásra. Ott találták meg, kocsiba ültették, és a kocsiban lett rosszul..

Bármily meglepő lesz amit mondok neked, de előfordul, hogy az ember rosszul lesz a kocsiban, és a szíve felmondja a szolgálatot.

Gondolkodhatnál te is mikor ilyen butaságokat agyalsz. Mi haszna bárkinek is Weisz halála?

Az ellenzéknek semmi haszna, mert nekik az lett volna jó ha él, ha nyilvánosan leleplezik, ha meghurcolják, ha ő is magával ránt másokat. A másik pártnak sincs haszna a halálából..Senkinek nem jött jól a halála..


A hamis útlevélről meg annyit, hogy okirat hamisítás. Azért Simon és hozzá hasonlóak nem a rossz rezsim miatt vagy azért mert az élete veszélyben van akart menekülni, hanem azért, hogy megússza a börtönt. Azért elhiheted, hogy Simon nem 47 ezer forintból élt a 8 kerben 1 szoba, konyhás lepusztult bérházban..

2014. márc. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

1-es: na igen ... ez logikus.


A többire meg annyi ami igen velős, hogy ne fárasszatok már, hát igazából nincs a mai magyaro-n komcsibb párt, mint a fidesz ... ezt vkinek még magyarázni kell?


És a még hogy a baloldalon fújta össze a szemetet a szél? Izgalmas meglátás, de tudod, hogy van ez .. csak mert hangosan kiabál vki, nem biztos, h az tényleg úgy is van. Elhiszem h tök jól lehet etetni a népet ezzel a "követeljük az igazságot az MSZP-től", csak azt nem értem, hogy a baloldal miért nem skandálja ennél sokkal nagyobb alappal, hogy "követeljük a Simicska-Közgép és az MTK milliárdjainak tisztázását", és ez csak így hirtelen 2 példa.


Szóval megvallom, kicsit értetlenül állok a dolgok előtt, ha csak nem a balosok már ennyire meg vannak félemlítve tényleg, h még csak elő se mernek hozakodni ilyen témákkal, mert aztán esetleg szívinfarktust talál kapni másnap az illető.

2014. márc. 21. 09:13
 6/17 A kérdező kommentje:

4-es: igen, tudom, nagyjából ilyen szöveggel fognak előállni. De ezen miért nem lepődök meg megint?


Ezt most csakis úgy lehetne megnyugtatóan lezárni, ha kiadnák halálok-megállapításra a holttestet nemzetközi orvos-bizottságnak. de ezt nálunk elsikálják, mint a huzat ...

2014. márc. 21. 09:19
 7/17 anonim ***** válasza:
75%

Azért ne istenítsd már a baloldalt ennyire! Ha nem tették volna tönkre az országot, ha nem loptak volna annyit, akkor nem győzött volna 2/3 többséggel a Fidesz.

Nem vagyok Fideszes, tudom ők sem jobbak, de nem olyan arcátlanok mint az Mszp.

Mesterházy simán belehazudok a kamerába emberek millió szemébe, még akkor is ha mindenki hallja, látja mit történt, mi hangzott el (emlékeztetőül: Kampánybeszéd: Valaki bekiabál "kötelet", és mesterházy csak bólogat, vigyorog, tesz enyhe helyeslő beszédet. Persze jön a felháborodás, és simán azt hazudja hogy nem kötelet hangzott el hanem börtönt mondott. Pedig simán, érthetően hallani lehet a kötelet szót)

Na ezek után ki bízik még ebben a pártban ha egy ilyen piti ügyben is szemrebbenés nélkül hazudik??

2014. márc. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Így jár az aki a fidesztől lop.

Mit gondoltok, mégis kik voltak a tulajdonosai azoknak az offshore cégeknek, amiket kirabolt Welsz panamában?


Na, tényleg nincs tippetek, honnan van Simon 250millája? na, kitől lopták?

2014. márc. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Hol a Xanax kérdező? :D Ennyire azért ne rettegj már.
2014. márc. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

"Nem vagyok Fideszes, tudom ők sem jobbak, de nem olyan arcátlanok mint az Mszp. "


>>> én ezt pont fordítva látom, tapasztalom, gondolom... és ráadásul az Mszp mégse alakított ki egy ennyire szűk kör kezében centralizált elnyomó rendszert.

És milyen 2/3??? aki ezt komolyan elhiszi, nos ott sztem vizsgálódni kéne agyilag. Nem néztél anno utána, hogy is jött össze az a bizonyos 2/3 ???

2014. márc. 21. 10:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!