Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Jártál így? Kikértem az...

Jártál így? Kikértem az igazolásomat az állandó lakcímemről, hogy szavazhassak, és egyszerűen nem sikerült, mert olyan sokan álltak a kijelölt szavazókörben, hogy azt kivárni embertelen lett volna! 3X mentem vissza, hátha kevesebben lesznek, de NEM!

Figyelt kérdés

Szét vet az ideg!

közvetve megakadályoztak az állampolgári jogaimban 3X mentem vissza, hátha kevesebben lesznek, de NEM!


2010. ápr. 11. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Türelmetlen vagy
2010. ápr. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%
remélem fideszes vagy:)
2010. ápr. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Én is remélem xd
2010. ápr. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ez azért nem úgy megy, hogy bemegyek és kész, nem is kell várakozni. Nem tudom mikor mentél, de ha kora reggel mentél volna 7 körül, akkor még biztosan nem voltak sokan. Türelmetlen vagy. Én bármeddig vártam volna, ha sokan lettek volna, mert ez volt a célom, hogy szavazzak.
2010. ápr. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Átmentél egy olyan szavazókörbe ahol kétszer annyi szavazó lett a sok átjelentkezés miatt. Ki tehet róla?
2010. ápr. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Más is ott áll órák óta a sorban, asszem ha nagyon fontos ez valakinek, ahogyan a mellékelt ábra is mutatja órákat is kivár. Némi szervezetlenségre utal, de ha belegondolsz lehet hogy te sem tudtad volna jobban megszervezni.

Sajnos ez így alakult. Sajnálatos hogy nem tudtál elmenni, de sajna ilyesmik akárhol előfordulhatnak.

2010. ápr. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

"Átmentél egy olyan szavazókörbe ahol kétszer annyi szavazó lett a sok átjelentkezés miatt. Ki tehet róla?"


hogy ki tehet róla? A semmirekellő, senkiházi államvezetés,ami úgy vezeti az országot és a gazdaságot, hogy nekem el kell mennem a fővárosba munkát vállalni, mert különben a városomban éhen halnék!

2010. ápr. 11. 21:02
 8/8 A kérdező kommentje:
elmentem délután kettőkor, majd délután 4-kor és végül fél hétkor, de már nem volt türelmem, valóban és otthagytam
2010. ápr. 11. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!