Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hogy kell belépni a szabadkőmű...

Hogy kell belépni a szabadkőművesek közé?

Figyelt kérdés
Annyi híres emberről írják, hogy ez is meg az is belépett. De én sosem láttam hirdetést, hogy "Írj a lenti postacímre, és csatlakozz szabadkőművesnek!" Vagy ez ilyen beszervezős dolog?

2016. jún. 8. 11:56
 1/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
Meghívásos a buli.
2016. jún. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyilván olyan mint az Ncore. Lehet hogy a szabadkőművesek az Ncoreon tanyáznak.
2016. jún. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 hollófernyiges ***** válasza:

"Hogyan csatlakozhatok?


Ha ismer környezetében szabadkőművest, forduljon hozzá bizalommal. Ha nem, akkor kérjük írjon nekünk e-mailt. Minden jelentkezőnek válaszolunk, kérésüket páholyainknak továbbítjuk."

[link]

2016. jún. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Fogsz egy kiló maltert, meg egy kőműves kalapácsot, aztán vigyázol, hogy ne zárjanak börtönbe, és puff, máris szabadkőműves vagy.
2016. jún. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi sem egyszerűbb.Keresel néhány szabadkőművest(ajánlót), meggyőzöd őket,hogy neked köztük a helyük és akkor biztosan támogatják majd a belépésedet.Sok sikert!
2016. jún. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Engem is úgy vettek be még régebben, hogy egy barátom mutatott be nekik. Amióta beléptem, megváltozott az életem, rengeteg kiváltságot élvezhetek ekkora hatalommal.
2016. jún. 10. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!