Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nem lenne célszerű Magyarorszá...

Nem lenne célszerű Magyarországon legalizálni a füvet?

Figyelt kérdés

Ha legális lenne, tiszta anyag készülne, ami azt jelenti, hogy nem mindenféle mű szir-sz*rt szívnának az emberek, ami komolyabb bajhoz is vezethet


Ha legális lenne, akkor az államnak folyna be a pénz, nem a dealereknek.


Ha legális lenne, akkor nem bűnözés és/vagy egyéb úton jutna hozzá a kíváncsi fogyasztó a cucchoz, hanem megbízható, biztos helyről vehetné.


Hollandiához hasonló, csak erre kialakított helyiségekben, 18 év felett, és nagyon szigorú ellenőrzés mellett lehetne.


2016. jún. 11. 02:32
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
És mielőtt valaki a "juj csúnya drog" baromságot venné elő, szeretném felhívni a figyelmét, hogy a rákkeltő, szervezetrohasztó cigaretta, illetve a májkárosító, agressziót előidéző alkohol is legális, míg a fű körülbelül csak álmosít, jó kedvre derít és kicsit éhessé tesz.
2016. jún. 11. 02:33
 2/15 anonim ***** válasza:
29%
Addig jár mindenki a legjobban, amíg illegális, hidd el nekem.
2016. jún. 11. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
8%

" míg a fű körülbelül csak álmosít, jó kedvre derít és kicsit éhessé tesz."

Gyere dotázni(vagy akármelyik online játék), ugyanezt csinálja az is..



Újabb ilyen szar helyett inkább a cigit kéne kinevelni az emberekből. A betiltás hatástalan, megvennék külföldről. Nekem az indiai megoldás tetszik ahol egy kép van a cigiken egy torok nélküli paliról(van torka, de nem nevezném azt a gennyes cuccot annak, ami ott van)

2016. jún. 11. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én, nem használok semmi ilyesmit, de ha legalizálnák, úgy járnátok mint a sima cigivel. 2-3 év alatt duplájára menne az ára adó végett. Lehet, triplázódna. Nem értek hozzá és nem is néztem utána, de sanda gyanúm, a pálinka sokkal több embert tesza sírba, mint a fű.
2016. jún. 11. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 acelsziv ***** válasza:
0%

Nagyon hirdeted. Talán terjezted is, azért próbálod itt mindenkivel elhitetn, hogy nem káros?

[link]

2016. jún. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%
alkalmi használatának nincs káros hatása, és az is igaz, hogy előbb kéne az alkoholt betiltani, de hát sztem ne keresd a logikát, na meg ha van is, az érdekek mindent visznek.
2016. jún. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. jún. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
17%

" 2-3 év alatt duplájára menne az ára adó végett. Lehet, triplázódna."


Ráadásul ez miatt ugyanúgy inkább illegálisan szereznék be, tehát maradna minden a régiben, csak még több drogos suttyó lenne a sok alkesz mellett. :)

2016. jún. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
5%
Az kene meg hogy betepett emberek rohangaljanak az utcan.. Ja es nem a zulott hanyatlo nyugatrol kene peldat venni.
2016. jún. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Soha életemben nem próbáltam még ki a füvet, bár nem mondom, hogy talán egyszer életemben kíváncsi lennék, hogy milyen lehet, de ha erre kerülne a sor, szívesen próbálnék ki egy kávézó-szerűségben, tuti tiszta anyagot.


És nem hinném, hogy 18 év felett annyira jellemző lenne, hogy az emberek rendszeresen "betépnének".

2016. jún. 11. 12:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!