Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A nemzet és a haza sorsa a...

A nemzet és a haza sorsa a fontosabb, vagy az egyéni jólétünk és nyugalmunk?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 13. 16:29
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Részemről a Nemzet és a Haza biztonsága adja a jólétemet és nyugalmamat. (Adná)
2010. ápr. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
23%
egyéni jólét:) alap:)
2010. ápr. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
37%

a kettő nem zárja ki egymást.

a haza "MI" vagyunk!

2010. ápr. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
11%
a nemzet olyan elvont fogalom, amit hosszú oldalakon keresztül sem tudnál definiálni.. amugy meg az egyéni jólét a haza jobbítása által. :)
2010. ápr. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És ha azok biztosítják a kényelmet és a könnyű életet, akik el akarják pusztítani a nemzeti értékeket?
2010. ápr. 13. 16:42
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
én úgy értettem, hogy én megteszek mindent erőm szerint hogy én boldoguljak, és hogy másoknak is jó legyen. de minden ember elsősorban magárt cselekszik, és csak utána felelős másokért. én a jólétet nem mástól várom, hanem magamtól. meg fogok érte dolgozni.. szal nemigazán értem a felvetésed kérdező..
2010. ápr. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
10%

72% ma 16:35

Gut Sabah!

2010. ápr. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
30%
jajj de elegem van már a sok barom nemzet- és hazadicsőítéséből! úgyis mindenki az egyéni jólétéért küzd, csak persze most nagyon trendi a prolik körében hazaszeretőnek lenni, még ha egy olyan országban élsz is, ahol kevés dolog van, amit lehet szeretni. Nekem aztán tök mindegy hogy hívják az országot, ahol élek csak jó életem legyen nekem és a családomnak és a barátaimnak. Aki mást mond és jól magába néz előtte az hazudik. (Az már mellékes, hogy remélem nagyon hamar elhúzok innen,ti meg verhetitek a melleteket a hazaszeretetetekkel é az üres zsebetekkel:P:))
2010. ápr. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"És ha azok biztosítják a kényelmet és a könnyű életet, akik el akarják pusztítani a nemzeti értékeket?"


van ilyen jah, de ebben az esetben az ország egy kicsike része az aki a nemzet kárán jobb helyzetbe kerül, az ország többsége viszont szar helyzetbe csúszik le.

2010. ápr. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:55"

Jobb is, ha el akarsz menni... Ez aztán a nagyon önző felfogás, és kikérem magamnak, de én mindig más érdekeit is nézem, nem egyszer a magam elé helyezem. A hazámét pedig feltétlenül, hiszen itt szeretném nevelni az utódaimat, van gyökerünk, mért váljunk meg tőle? Nekem az ilyen profitközpontú, egoistákból van elegem. Szerintem ha a haza, és a nemzet sorsa jól megy, akkor az az egyénnek is jólétet hoz, fordított esetben nem feltétlen.

2010. ápr. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!