Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A libsi a rasszista ellentéte?

A libsi a rasszista ellentéte?

Figyelt kérdés
Tudom hülye libsi vagyok stb. stb., de én sok kérdésnél, a különböző rasszokat nem megvető válaszolókat mindig libsinek hívják. És egyébként mi az a libsi?

2016. júl. 1. 22:13
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:

*de én sok kérdésnél azt olvasom, hogy

Ez valahogy kimaradt.

2016. júl. 1. 22:15
 2/24 anonim ***** válasza:
74%

Libsi = aki nem ért egyet Orbán demagóg baromságaival.


(Eredetleg liberális, amelynek egyik jellemzője az antirasszizmus, de a magyar politikában mást jelent)

2016. júl. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
42%

Nem.

Egy liberális is lehet rasszista és általában rasszisták is. Elég megnézni a magyarországi liberálisokat, ki nem állhatják a külhoni magyarokat, csak azért mert magyarok.


A rasszista ellentéte az antirasszista.

2016. júl. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
41%

"Elég megnézni a magyarországi liberálisokat, ki nem állhatják a külhoni magyarokat, csak azért mert magyarok."


Ki nem állhatják azok még a határon belülieket is!

2016. júl. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
63%

"Elég megnézni a magyarországi liberálisokat, ki nem állhatják a külhoni magyarokat, csak azért mert magyarok."


Vagy mondjuk esetleg azért, mert a kormány szavazatszerzés céljából egy rakat pénzt költ rájuk, azok meg nyálcsorgatva szavaznak a Fideszre, mert támogatja őket a mi pénzünkből?

2016. júl. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
13%
Lipsik!!!
2016. júl. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
25%

A libsik ma biztos utálják a wales-ieket :DDD

Szerencsétlenek :D

2016. júl. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
82%
Az a probléma hogy azoknak akik "libsiznek" fogalmuk nincs hogy mit jelent az eredeti szó LIBERÁLIS :) Amíg fogalomzavarban élnek azt gondolják hogy rasszisták meg magyargyülölők meg idegenszívűek :D
2016. júl. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
44%

"Libsi = aki nem ért egyet Orbán demagóg baromságaival. "


Ezzel vitatkoznek. A Jobbik se ert egyet Orban hulyesegeivel megse neveznem oket "libsiknek" :)

2016. júl. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
23%

"Libsi = aki nem ért egyet Orbán demagóg baromságaival. "


goebbebbelsi propaganda... csak sajnos ha sokszor mondjátok sem lesz igaz


titeket amúgy nem zavar kedves liberálisok, hogy nem orbánnal, hanem a valósággal álltok állandóan hadilábon?

2016. júl. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!