Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A libsi a rasszista ellentéte?

A libsi a rasszista ellentéte?

Figyelt kérdés
Tudom hülye libsi vagyok stb. stb., de én sok kérdésnél, a különböző rasszokat nem megvető válaszolókat mindig libsinek hívják. És egyébként mi az a libsi?

2016. júl. 1. 22:13
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
87%

Nem, de sokan vannak, akik nem ismerik a szavak jelentését, mégis használják. Sőt, egyre többen.


Nem akarok elveket definiálni, de egy apróságra felhívom a figyelmet. Orbán Viktor azt mondja, ő illiberális, és ezt szeretné megvalósítani. Hazudik, mert (neo)liberális, és igazat mond, mert ezt szeretné megvalósítani. A neoliberalizmus fő jelszava: az egyénnek meg kell adni a szabadságot cselekedeteihez. Orbán ezt nagyon szeretné (ha az egyén ő maga). A neoliberális azt nem teszi hozzá, "persze mindenki azt kapja, amit ki tud harcolni magának". Pedig ez választja el a liberalizmustól. Orbán mindent ki tud harcolni önmagának, és semmit nem enged kiharcolni másnak.

A rasszizmust félreértők pedig gyakran azt hiszik, az antirasszista liberális, mert nemcsak a rasszizmust nem tudják, a liberalizmust se.

2016. júl. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
86%

Szegény 22-es. Meg van győződve, hogy a liberális és a zsidó ugyanazt jelenti. Lehet így bármit is megbeszélni?

Pedig azt még meg se kérdeztem, no és vajon mit jelent?

Emberek! Nem lehetne kicsit emelkedettebben? Hogy értelme legyen az itt eltöltött időnek!

2016. júl. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
9%
23-as, hol írtam, hogy a liberális=zsidó? Csak egy példát írtam arra, hogy a libsik mindig migránssimogatók, kisebbség- és idegenimádók voltak, tekintet nélkül azok erkölcsi, kulturális, civilizációs állapotára ésa következményekre. Pedig Kossuth kiemelkedő képességekkel rendelkezett és liberális létére nagy hazafi volt, és jól ismerte a kisebbségek kultúráját, és még ő is ugyanilyen libsi volt. Vagy ott volt a magyarokat ócsárló Ady, Deák, Eötvös, és Trianon fő felelőse, Károlyi.
2016. júl. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Magyarokat ócsároló Deák? Miket beszélsz te? Vagy neked is még a szocializmusban tanították a történelmet?
2016. júl. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!