Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Tőke nélkül kívül tágasabb,...

Tőke nélkül kívül tágasabb, ha nem akar valaki élethosszig csicska maradni? Mit hozhat a jövő itthon egy átlagos, nem túl jólfizető munkát végző 2x éves ember számára?

Figyelt kérdés

Ha alulról jöttél, mik az esélyeid? Van "rendes" munkád, kidolgozod a beled, és 10 év alatt -ha nem jön közbe semmi váratlan- félre is tudnál tenni annyit, amiből elindíthatnád a saját vállalkozásodat. Hitelt nem akarsz felvenni, ettől most tekintsünk el, elvi kérdés, és kész. Milyenek az esélyeid itthon, Magyarországon? 10 év kemény csicskamunka után lehet talán egy saját vállalkozásod, amibe aztán simán bele is bukhatsz, akár csak egy új törvényt miatt. Ha van már egy középfokú nyelvvizsgád, minden hazaszeretet, barátok, nemzeti ideológia ellenére is -nem kéne inkább mégis lelépni ebből az országból?! Csak egyszer élünk.

Milyen érvek szólnak a maradás mellett a felsoroltakon túl?



2016. júl. 3. 14:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Elso vagyok

Nem AZT mondom, hogy gazdag vagyok, haben hogy ho gegen mündig Marat 3-400 eurok, damit Felde tudok tenni. Mo.- n hogyan teszed felre a fizud negyedét?

2016. júl. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Ami leginkább elbizonytalanít, az az, hogy Anglia lett volna a kiszemelt célpont; csak angolul beszélek. Erre jön a Brexit. Tudom, ez még 2 év, de azért...


Erika Berger: miért nem mentél még férjhez? Egy nő hogy' lehet ennyire keserű?! Tudom, nem minden nő akarja, hogy a párja gondoskodjon róla, de ha nem vagy feminista, szerintem keress egy megfelelő férfit! Ha szorult Beléd elég cinizmus -és egyéb hozzászólásaidat látva igen-, akár itt is próbálkozhatsz: [link]

2016. júl. 3. 16:52
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha csak angolul beszélsz akkor Málta még szóba jöhet. Ráadásul az éghajlata is kedvezőbb nem kell mindig esernyő.
2016. júl. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
miért bizonytalanít el a Brexit? minimum 2 év mire kilépnek. még el sem indították a tárgyalásokat. addig minden a régi. ha meg 2018-2019-ben kilépnek, már itt élsz, lesz NI számod, életed, nem fognak elküldeni. A megváltozott szabályok majd csak a tényleges kilépés, tehát kb. 2018 vége után lépnek életbe.
2016. júl. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Kerdezo ha mar ennyire bejonnek neked a muszlim pasik meghagyom oket neket :)
2016. júl. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!