Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a Budapest...

Mi a véleményed a Budapest Pride-ről?

Figyelt kérdés
Nekem semmi bajom a melegekkel. Több ismerősöm is van. De az amikor apáca ruhában felvonulnak, majd ráélveznek a bibliára. Kifejezetten zavar. Az én világnézetemet miért nem kell tiszteletben tartani?

2016. júl. 3. 16:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Bakker, tényleg kiverik nyilvánosan? Ez érdekesebbnek hangzik, mint hittem :D
2016. júl. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
2%
#1 Te is mehetsz akkor a Pridera!
2016. júl. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
97%

"De az amikor apáca ruhában felvonulnak, majd ráélveznek a bibliára."

Ezt honnan szedted?

2016. júl. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
62%

Keresztény fehér emberként a liberálisok szemében te vagy a sátán megtestesítője, nem érdemelsz tiszteletet, hiszen elnyomsz mindenkit. Szerintük.



Amúgy nem érdekel a Pride, sétálgassanak, engem nem zavar, eresszék ki a gőz. Az én világnézetemen és értékrendemen nem lehet változtatni ilyenekkel.


Erről a ráévezésről még nem hallottam.

2016. júl. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
60%

Felőlem csinálják.

Bár én nem sok értelmét látom.

2016. júl. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
74%

"De az amikor apáca ruhában felvonulnak, majd ráélveznek a bibliára. Kifejezetten zavar."


Tudnám, minek kell ilyen hazugságokat kitalálni - előbb-utóbb úgyis lebukik vele az ember. Aki egyszer is volt a Pride-on, vagy akár csak videót látott róla, az úgyis tudja, hogy baromságokat böfögsz.

2016. júl. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
86%

Ott voltál? Láttad?

Ha ott voltál, akkor mit jössz a világnézeteddel?

Ha nem voltál ott, akkor honnan veszed az esetet? Olvastál róla? Ha nem egyezik a világnézeteddel, akkor minek olvasol róla?

2016. júl. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
23%

Én nem támogatom ezt a felvonulást.

Nem azért, mert annyira "melegellenes" vagyok, hanem a liberalizmus miatt.


Ez az ideológia, tönkretesz mindent.

2016. júl. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
48%

Szokás szerint egyesek ismét megcsinálták a tutit.

Most épp a tolerancia bajnokai, akik az elfogadásért küzdenek, "Isten mese, habbal" meg stb táblával meneteltek.

Tavaly is ugye sikerült belefutni egy "fa+++++szopózásba".

Ez mind ugye előre vezet, szinte garantált az elfogadás.

2016. júl. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
30%

A liberalizmus egyik gyakori és sikeres fogása, hogy felkarol valamely vélt vagy valós kisebbséget és azokat felhasználva gyengíti a többségi társadalmat.


Igazából letojják ők ezek érdekeit, csak eszközként használják őket.


Az ún. "melegek" zsákutcába jutottak általuk. Helyzetük nem irigylésre méltó, ezzel az adottsággal születtek, nem tehetnek róla. Nekik nem lesznek gyermekeik, nem lesz utódjuk, a társadalom nem kis része undorral tekint vagy gondol szexuális tevékenységükre, annak külső megnyilvánulásaira. Ezen nem lehet változtatni, genetikailag bennünk van az ellenkező nemhez való vonzódás, így maradhat fent fajunk.


De a liberalizmus elérte, hogy eme defektusra ne mint betegségre tekintsünk, tekinthessünk. Így megoldás, horribile dictu gyógyítás sem lehetséges (ha egyáltalán orvosilag lehetséges).


Hovatovább az ilyesféle hangokat mint kirekesztő, homofób és még rosszabb jelzőkkel illetik.


Így nem marad más út: a társadalom gondolkodását, érzéseit, évezredes ösztöneit kell(ene) hozzátorzítani eme torz ösztönű emberekhez. Tulajdonképpen az egyik legerősebb emberi ösztönt, a szaporodás és családalapítás ösztönét kellene megerőszakolni. És ez nem fog menni.

2016. júl. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!