Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Még mindig tele van a keleti...

Még mindig tele van a keleti menekültekkel? Vagy már azóta csökkent a létszámuk? Mennyire biztonságos most a keleti egy 15 éves fiúnak egyedül?

Figyelt kérdés
Bocsi, ha rossz helyre írtam a kérdést.

2015. okt. 17. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

A menekültektől teljesen. Nincs belőlük ott. De persze a "szokásos" gondok fennállnak (csövezés, lejmolás, lopás, molesztálás, stb).

Ettől azért még biztonságos.

2015. okt. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

A szerb határzár után dél-nyugaton jöttek be, Zákány lett tele velük, illetve Letenye, aztán Nagykanizsáról vitték őket vonattal osztrák határra. Most horvát határ le van zárva, így Szlovénia maradt esetleg.

Az meg elég messze van tőled.

2015. okt. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
42%
Vigyázz, megesznek reggelire!:-)
2015. okt. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Hasznos lenne figyelni a híreket. Ugyanis már 1 hónapja senki sincs közülük a Keletinél, mert a déli határról egyből a nyugati határra viszik őket vonattal. Budapest érintése NÉLKÜL. Valahol elkeserítő, hogy ennyire tájékozatlanok az emberek.
2015. okt. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Bocs, 15 éves vagyok, mint ahogy benne van a kérdésben is és nem igazán érdekel a politika. Menekültekkel kapcsolatban pedig sok videót megnéztem, de mindig ISIS-es kivégzéses videóknál kötöttem ki a végén, úgyhogy egy ideje abbahagytam inkább.
2015. okt. 18. 00:41
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Most akkor ujdonsagot mondok: nem csak videok vannak, hanem hirek is. Bar azokat olvasni kell, nem nezni, kevesbe lehetnek igy erdekesek.
2015. okt. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 MrPifta ***** válasza:
akkor is biztonságos volt, mikor ott voltak a menekültek. Várták a földön ülve a következő vonatot Németország felé, eközben beszélgettek, labdáztak, szappanbuborékot fújtak. Ebben semmi veszélyes nem volt.
2015. nov. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!