Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A magyarkodó, nagyképű Jobbiko...

A magyarkodó, nagyképű Jobbikosokat hogyan lehet leszerelni? (bővebben)

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm aki állandóan azzal jön, hogy a Jobbik az egyetlen normális párt, meg Vona így úgy, meg a többi sz*r meg mittudomén és már eléggé az agyamra megy.


Amúgy én Fideszes vagyok és nem is konkrétan azzal van a bajom, hogy most ő Jobbikos csak, hogy ezzel felvág és már kivan a t*köm.


Köszi előre is!


2010. ápr. 15. 17:04
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
19%
Mondd neki, hogy magyarázza meg Nyikost:D
2010. ápr. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
84%
De még mielőtt mondod neki, magyarázd meg neki Farkas Flóriánt
2010. ápr. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
90%
Nyikos kivétel. A párt alapulása óta kívülről segítette a pártot. Nem tag, mivel MSZMP-s volt. Mielőtt gagyogsz nézz utána.
2010. ápr. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
79%
Nincs olyan szó, hogy magyarkodó, jó lenne ha előbb tanulmányoznád a lexikont.
2010. ápr. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
8%
"Na akkor kifejtem én azt, amit a kérdező nem tudott: Lehet, hogy sok párttagvolt 90 előtt, mert esetleg sokat csesztették, hogy lépjen be a pártba, vagy úgy könnyebben meg tudott élni, holott nem volt kommunista. Viszont Nyikos nem egy egyszerű párttag volt, hanem az APEH jogelődjének volt az elnöke 77től 81ig. Ilyen magas tisztségbe, csak a legelkötelezettebbek, tehát igaz kommunisták, az igazi nagy gazemberek juthattak. A Jobbik pedig új, tiszta erőként állítja be magát, mikor a legfelsőbb köreiben ilyen ember van. És kerestem már sokat, de nem találtam semmilyen nyilatkozatot ezzel kapcsolatban, ami magyarázná, indokolná, hogy miért is kellett ezt így..."
2010. ápr. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Farkas Flórián az ki is pontosan, mert most így hirtelen nem vágom?
2010. ápr. 15. 17:13
 7/34 anonim ***** válasza:
0%
17 13 vagyok ez nyikosról kifejtett korrekt kifejtés.
2010. ápr. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
8%

Ne foglalkozz vele.

Ha van egy kis eszed, a hülyéket messze elkerülöd. Én is ezt szoktam. Azért járok ide egyre ritkábban. :D

2010. ápr. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
0%
majd kinövi a turbómagyar haverod...
2010. ápr. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

"Nincs olyan szó, hogy magyarkodó, jó lenne ha előbb tanulmányoznád a lexikont."


Olyan ember sincs aki genetikailag ősmagyar, mivel mindenki keverék az országban, de ezt a Jobbik nem képes felfogni.

2010. ápr. 15. 17:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!