Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nemetorszagban elek, erdemes...

Nemetorszagban elek, erdemes itt maradnom?

Figyelt kérdés
Közel 5 eve elek Nemetorszagban, es mostanaban azon gondolkodom, hogy hosszutavon vajon biztonsagos lesze-e itt elni. Tekintve az "menekült"-helyzetet, a terrortamadasokat,mennyire lehet majd biztonsagban az ember es vajon gazdasagilag nem-e fog tönkremenni Nemetorszag, ha mindenkit befogad? A török esemenyek kapcsan olvastam egy török blogger irasat, miszerint ha a törökök Erdogan diktaturaja miatt szintén menekülöre fogjak, Nemetorszag belebukik. Erdemes lesz visszamenni Magyarorszagra? Mi a velemenyetek? Ertelmes hozzaszolasokat varok.

2016. júl. 19. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:
24%

Igen, gyere vissza.

Itt mindennél jobb.

2016. júl. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem,ha bejött a számításod(munka,család,stb.),maradj.Legalábbis a migráció miatt ne gyere haza,az idővel vagy megoldódik,vagy a németeknél is kormányváltás lesz és "bekeményítenek".
2016. júl. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem otthon a ciganyok kozott jobb, mert ok kulturltabbak, dolgosabbak, nem lopnak, es nem verik a noket.


De komolyra forditva: nem tudni mi lesz a vege, de nyilvan sokaig nem maradhat ez az allapot itt sem. A jovo evi valasztas utan majd kiderul. Addig szerintem semmi esely a valtozasra.

2016. júl. 20. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne feledd, hogy a magyarok is bűnöznek!!!
2016. júl. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
menj angliába
2016. júl. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ez csak te tudod eldönteni.ha van jó állásod (amiből lehet itthon nem lenne semmi) és ami még fontosabb ha jól érzed magad ott ,akkor a válsz nyilván az ,hogy érdemes.Viszont ha te ott valamiért nem érzed magad biztonságba és úgy lépsz ki az utcára,hogy rettegsz (akár magad vagy a gyerekeid miatt) akkor nem érdemes.mert az tény ,hogy ott jóval több olyan dolog történik amire itthon alig van esély,de néha megéri kockáztatni szerintem.
2016. aug. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Menj Japánba. Ott a muszlim vallás is be van tiltva, oda nem mennek menekültek. Csak nagyon drága ország, főleg Tokyo. :(
2017. máj. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!