Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha egy forradalom nyerne, de...

Ha egy forradalom nyerne, de a végén elkezdenék letartóztatni a forradalmárokat, ti mit szeretnétek?

Figyelt kérdés
Tegyük fel hogy elnyomó rezsim, diktatúra ellen lazadnak fel az emberek. A büntetést a helyükön maradt bírók, ügyészek, rendőrök szabják ki, akik titkon a régi rendszer hívei. Csak elnöki kegyelemmel szabadulhatnak az emberek. Mit szeretnétek: büntetlenséget vagy büntetést a forradalmároknak?
2016. júl. 19. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem egészen értem, ha nyer a forradalom akkor ki tartóztatja le a forradalmárokat? Akkor ők lesznek hatalmon. Amúgy én ki vagyok a sztoriban? A diktátor?
2016. júl. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ennyire hüle forradalmárok nem léteznek!


Mármint, milyen ostobának kéne lenni ahhoz, hogy átveszed a hatalmat, de a legfőbb pillérekre nem rakod be a saját embereidet?


Kb. mintha elmennél bankot rabolni, lefegyvereznéd a biztonsági őrt, majd felfegyverezed a pultban ülő tündibündiket, hogy fedezzék az ajtót, ameddig te kirámolod a helyet.

2016. júl. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én csokoládét szeretnék. A forradalmároknak is. Meg a reformistáknak, anarchistáknak, maoistáknak, puccsistáknak és Kiss Pistának is.
2016. júl. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!