Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit fogtok szavazni a menekült...

Mit fogtok szavazni a menekültek betelepítéséről?

Figyelt kérdés

Vagy ha nem mentekel szavazni, akkor mit szavaznátok?

Beengednétek őket vagy nem?



2016. júl. 20. 19:08
 1/9 anonim ***** válasza:
46%

Nemmel szavazok.

Én nem vagyok Fideszes, csak azért szavazok nemmel, hogy nehogy véletlenül az igenek nyerjenek.


Nem igazán csípem a színes kisebbségeket.

2016. júl. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%
Mivel szó sincs kötelező betelepítésről, nem fogok szavazni. De nem is akarnak Magyarországon letelepedni. Semmilyen állampolgárságú betelepítését nem támogatom, nem csak azokét, akiket migránsoknak neveznek.
2016. júl. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Sajnálok mindenkit akit ezzel tud hülyíteni a Fidesz. Mármint azzal, hogy ez a szavazás számít bármit, bárhol, bárkinek. Eldöntött, aláírt dolog, Viktor is úgy aláírt mint a huzat, nem fog lemondani a 2020-ig lehívható és elmutyizható uniós pénzről. A semmiről szavazunk. És milliárdokba kerül megint a magyar embereknek, nem herdált és lopott még el eleget az orbán kormány.
2016. júl. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Kit érdekel odafent az átlag ember véleménye? Komolyan ennyire naivak vagytok még ennyi év "demokrácia" után is? :D
2016. júl. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
36%
Nem megyek. Nem érdekel. Nem vagyok rasszista, szóval nekem mindegy.
2016. júl. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%
Máskor el kell menni, erre felesleges.
2016. júl. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
Természetesen a gázkamra építésre teszem le a voksom. Soha többé migrantot!
2016. júl. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
14%
Ha elmegyek, akkor nemmel szavazok. Még nem tudom, hogy elmenjek-e, mert valószínűleg ezen semmi nem fog múlni, az EU úgyis ránk erőlteti, Viktorék pedig szó nélkül belemennek.
2016. júl. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ne jöjjönek se ide, se át az országon.

Én nem vagyok migránsellenes, de elegem van a primitív viselkedésükből, én láttam mit művelnek.

A másik az, hogy sorról sorra történnek a terrortámadások, mióta megindultak tömegesen ezek az ártatlan emberek ès velük együtt a terroristák.


Sajnálom őket, de ez nem így megy, hogy jolvan akkor gyertek, bárkik is vagytok.


Merkel kisasszonyt azért megkérdezném mit szólna ha a luxusvillájába beköltözne egy hajlèktalan, aki ki tudja kicsoda és csak úgy lenne ott és más elveket vallana mint ő, ugyanazt az életet élné, amit hajléktalanként,

mert ő az utcáról jött és kész.


Biztos odahívná a többi utcaembert is, hogy gyertek csak komáim, bontsátok le a házat. Na persze.

De azért ránk meg ránk kènyszerìtenè, hogy fogadjuk el a többszáz fős muszlim bevándorlót meg mindenfélét,

akiknek eszük ágában sincs európai emberkènt èlni, meg beilleszkedni.


Nekem nincs kedvem csadort hordani meg hasonlók, egyáltalán nem szìvlelem az ő "kúltúrájukat".


Még egy-kèt bevándorló okè, de miaz, hogy megindulnak tömegesen.

Eddig is volt ott háború.

Nem is èrtem mit gondolnal, hogy papírok nélkül itt mászkálnak, meg mennének nyugatra.

Én próbálnék meg papírok nélkül elindulni valahova mèg a BKV-ról is leszállítanak, nemhogy külföldre menjek, bolondok ezek.

2016. júl. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!