Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Látta valaki a neten a videót,...

Látta valaki a neten a videót, amiben lefejezték azt a 12 éves gyereket azok az aberrált emberek?

Figyelt kérdés
Rettegek. Lehet mondani, hogy ne legyünk előítélettel ezek ellen, de annyira megbántam, hogy elindítottam a videót. Istenem, hát mit ártott egy ekkora gyerek? Lehetetlen, hogy ennyire elszabadult a gonosz az emberekben! Szavakat nem találok és komolyan elkezdtem félteni a családom.

2016. júl. 22. 13:42
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem rettegni kell az nem old meg semmit...hanem belegondolni abba, hogy mit tennél ha netán a jövőben ugyanezen események bekövetkeznek itt is....
2016. júl. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
48%
Minek indítottad el a videót? És miért nem állítottad le?
2016. júl. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
88%
Az éj sötét és tele iszonyattal.
2016. júl. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Miért indítottad el a videót?

2016. júl. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 kovpet ***** válasza:
100%

"Lehet mondani, hogy ne legyünk előítélettel ezek ellen"


Valamit félreértesz. Az előítélet nem azt jelenti, hogy a gyilkosokat futni kell hagyni vagy szeretni kell. Azokat le kell csukni vagy ki kell irtani. Demokráciában az első, de ahol ennyi van, ott ez nem megy, marad a második.


Az előítélet az, amikor az "ezek"-et kiterjeszted "nem csak ezek"-re, hanem mondjuk azokra is, akik épp ez elől menekülnek.


Amúgy a kérdésedre a válasz: nem, nem láttam, mert nem vagyok sem perverz sem mazochista, hogy ilyesmit nézzek.

2016. júl. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező, olyan vagy, mint a 32 éves, hitgyülis unokatestvérem, aki múlt héten jött rá, hogy a világ milyen gonosz és mennyien szenvednek benne.


Nem értem amúgy, hogy ti eddig hol a francban éltetek...

2016. júl. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
88%

Nem,köszönöm, kerül az ilyen videókat. Még a sima fail videókat se szeretem.


AZ ISIS-szel szemben nyugodtan legyél előítéletes. Azokkal szemben, akik nem érdemlik meg, viszont ne.


Amúgy ha megnyugtat, az áldozat szempontjából rohadt mindegy, hogy egy ISIS-es fejezi le Damaszkuszban vagy szíven lövi Párizsban, esetleg egy francia bombázó röpíti levegőbe az esküvőjén. Egyiktől sem szenved sokáig.

2016. júl. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

33.


Nem tudom. Nem is szoktam soha ilyen iszonyatokat megnézni, talán nem is hittem el vagy nem fogtam fel, hogy mit lathatok . Igenis azért rettegek, mert ez egyre durvább, egyre közelibb és egyre fenyegetőbb. Hihetetlen, hogy még mindig nem került pont erre a bevándorlók c. fejezetre.


Soha nem gondoltam, hogy az én életemben lehet még ennyire másodpercekre egy óriási katasztrófa. Pedig elvileg a mai kor embere intelligensebb...

2016. júl. 22. 14:07
 9/29 A kérdező kommentje:

Kedves 6!


Eddig is itt éltem, csak az elején másképp gondolkodtam. Elsőre a sajnálat a menekülőkkel szemben. Nem is fordult meg a fejemben, hogy velük jöhetnek "ál"menenültek. Aztàn ...nem is tudom. Úgy vagyok ezzel, hogy amíg nem közvetlen a tapasztalat, addig nem intenzív a felismerés sem. Mivel eddig soha nem láttam még csak hasonlót sem, ezért nem is ért el az agyamig, hogy ez lehetséges. Sokkolt.

2016. júl. 22. 14:13
 10/29 anonim ***** válasza:
64%
Még mindíg nem értem, hogy minek nézel ilyeneket... Nem véletlenül nem nézek meg egyetlen horror filnet sem 31 éves létemre...
2016. júl. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!