Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nem tűnt fel még senkinek,...

Nem tűnt fel még senkinek, hogy Trump rettentően hasonlít a "Vissza a jövőgbe 2. " c. film Biff-jére? Ha az történik mint a filmben, akkor bajban lesz Amerika

Figyelt kérdés
2016. júl. 23. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:
a simpson család 16 évvel ezelőtti részében is megjósolták hogy ő lesz az elnök
2016. júl. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem hasonlít. Biffet utáltam, Trumpot kedvelem. Trump az igazságot mondja, néhány hülyeség mellett, Biff gonosz volt. Szerintem a 4 évvel ezelőtti elnökjelöltjük nézett ki nagyon gonosznak, ördögien vigyorgott, keress rá: Mitt Romney. Belőle kinéztem volna a nukleáris háborút.
2016. júl. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tehát ha Trumpot megválasztják, visszamegy az időben, hogy sportfogadásokból meggazdagodjon, mert hasonlít egy filmbeli karakterre, aki ezt csinálta? Érdekes logikád van, az biztos.
2016. júl. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem. Azt mondom csak , hogy eléggé hasonlit a karakter, meg hogy Trumpnak is van felhőkarcolója , mint Biffnek. Meg dusgazdag mindkettő. Uralkodni akarnak. Meg kicsit arcra is hasonlitanak. Nincs szüksége hogy visszamenjen az időben,
2016. júl. 23. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!