Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Maguk az államfők írják...

Maguk az államfők írják egymásnak a levelet?

Figyelt kérdés

Áder János , Esterházy Péter csaladjának írt részvétnyilvanító levelétől jutottam a Köztársasági elnök hivatali honlapjának " elnöki postaláda" oldalára,ahol levelek vannak,amiket más vezetők írtak neki..

Van ahol más elnök aláírása van..ezek a nagykövetségeken keresztül ernk ide és kapja meg az elnök? Ellenőrzik a leveet, mielőtt elolvassa?


Volt egy olyan,amit Erzsébet királynő írt(?!) annyi aláírás volt,hogy " Elizabeth R" fejlécben a Sándor Palota címe bal oldalon és jobb oldalon a Brit nagykövetség Budapesti címe ..a nagykövetségre írják és úgy kerül az elnökhez?

Ezeknek a leveleknek mennyi közevan magához az íróhóz, tényleg az elnök írja vagy a titkárság?


2016. júl. 24. 08:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha a titkárságon írják meg, akkor is odakerül annak az asztalára, akinek a nevében készül a levél, hogy átolvasását követően alá tudja írni. És szerintem vannak olyan államfők is, akik saját maguk szerkesztik meg a leveleiket, legalábbis a személyes hangvételű, vagy protokoll alapján kiemelt leveleket.
2016. júl. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sztem elmondja hogy milyen tartalommal kíván levelet küldeni. Megírják neki és csak átolvassa, ha átolvassa és aláírja.

De sok elnöknek van már aláíró pecsétje is.

Ettől még hiteles csak gyűjtő szempontból keveset ér.


Persze legjobb a kézzel írt és aláírt levél.

De napi több száz levelet nem lehet írni így.

2016. júl. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!