Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért esnek folyton egymásnak...

Miért esnek folyton egymásnak X vagy Y pártra szavazó emberek esetleges politikai vagy mostanában már nem csak politikai kérdésekben?

Figyelt kérdés
Itt külföldön,még nem láttam ennyire durván egymásnak esni embereket,mint Magyarországon fórumokon,blogokon.Mondjátok,miért csináljátok ezt?Miért jó esetleg egymás rokonságát szídni,melegebb éghajlatra küldeni valakit,mert azt vagy pozitívan,negatívan esetleg semlegesen érinti az aktuális kormyányzati politika?
2011. szept. 13. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Mert Magyarországon ha tartozol valahova, akkor oda igenis tartozol és nem csak úgy tengsz-lengsz, mint máshol.

Szerintem ez teljesen normális, csak az rondít bele, hogy az emberek pártokért esnek egymásnak.

2011. szept. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Erről az egymásnak esésről nekem az a szituáció jut eszembe amikor éhező kutyák közé bedobják a kaját, azok meg ész nélkül összekapnak rajta...
2011. szept. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 son of satan ***** válasza:
Ugye van két réteg. Az egyiket előnyösen érintik a kormány intézkedések, netalán annyit képes keresni hogy gazdag ember válik belőle, persze mindezek mellé tehetség és kemény munka is párosul. A másik réteg pedig az, akit hátrányosan érintenek bizonyos törvények, rendeletek, esetleg eleve alacsonyabb képességekkel is bír, ők kifejezetten utálják a jobban élőket, holott soha nem is látták, nem is ismerik őket. Magyar mentalitás, többek között ezért sem jut az ország előbbre.
2011. szept. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A pártpolitika lényege az 'oszd meg és uralkodj' elv. Nos, sikerült nekik...
2011. szept. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem az emberek gyűlölködése ebben az országban nem párt függő teljes egészében. Persze az is közrejátszik, de valamiért ahogy son of satan is írta, ilyen a mentalitása a magyarok nagy részének. Mondjuk ha valaki gazdag ember akkor azt általában gyűlölik is, ezt már én is megtapasztaltam itt. Az sem lényeg hogyan jutott el odáig, a lényeg hogy neki van.
2011. szept. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Virtuálisan miért baj?

Legalább itt élik ki magukat, és nem az utcán verik meg egymást.

2011. szept. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%
Ahhoz a legtöbb itt hőbörgő nagyon gyáva volna, rejehw. Az emberek döntő többsége csak virtuálisan bátor, szemtől szemben megszólalni sem mernének. De igazad van, jobb is így.
2011. szept. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Itt külföldön,még nem láttam ennyire durván egymásnak esni embereket"


Az utcán Mo.-on sem esnek egymásnak. Sőt, Franciaországtól Dániáig külföldön sokkal nagyobb hagyománya van az erőszakos zavargásoknak, mint Magyarországon.


Külföldi fórumokon ugyanúgy megy a veszekedés, mint a magyarokon. Újabban az amerikaiakon durvul el nagyon a helyzet, a republikánusok és demokraták szinte mintha két különböző bolygón élnének, olyan szinten nem értik meg egymást.


Butaság azt hinni, hogy Magyarország olyan különleges hely, ahol olyan dolgok fordulnak elő, amik sehol máshol.

2011. szept. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!