Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne Magyarországon...

Hogyan lehetne Magyarországon betiltatni az olyan neonáci propagandaoldalakat, mint a meteon és a napimigrans, amik naponta több álhírt is közölnek?

Figyelt kérdés

A meteon, napimigrans és egyéb neonáci menekültellenes propagandista oldalak naponta több álhírt is lehoznak mindenféle forrás nélkül. Ezek többsége mind az érzelmekre hatnak (kisgyerekek, anyák az áldozatok), ám kicsit utánajárva soha nem történtek meg, sőt, volt, amelyet a rendőrség is megcáfolt (lásd a békéscsabai lázadás kamuhíre). Ezek az oldalak még kamuképeket is közölnek, amelyeket még le se lehet menteni, hogy az ember a google segítségével megtalálja a forrást. Ám, ha print screen és paint segítségével sikerül ezt megkerülni, a google kidobja, hogy több éves képekről van szó, ráadásul teljesen más bűncselekményekről, amelyeket nem is migránsok követtek el.


Hogyan lehetne fellépni az iparszerűen termelt neonáci hazugsággyárak ellen, amelyek egyértelmű célja a politikai agymosás, és hogy kikaparják a gesztenyét a szélsőjobboldali szervezeteknek?



2016. júl. 24. 21:57
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy engem aki évek óta tanulmányozza az iszlám vallást és nagyon jól ismerem a Koránt 0%-ra pontoztatok, ellenben aki csak fröcsögni tudott, azt viszont 73%-ra.


Buták vagytok mint egy darab főd.


Egyikőtök sem tud épelméjű emberként gondolkodni. Egyikőtök azt mondja: "Engedjükbe a zösszes menekűttet!" másikatok meg azt mondja: "tíccsuk be a ziszlámokat!", de normális ember köztetek aki nemet mond a migránsok befogadására és nemet mond az iszlamohisztériára is olyan nincs itt rajtam kívül egy se.

Janos Pannoniusnak érzem magam.

2016. júl. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

"A szememben már az is hatalmas eredmény lenne, ha a szakmunkásképzőkben a heti egy humán órát kettőre emelnék. Hidd el, rögtön kevesebb öntudatos nácipalántánk lenne...

"

Kíváncsi vagyok, hogy kihez fogsz fordulni, hogy elromlik valami a házadban, vagy ha építeni kellene egy garázst, vagy baj van az autóddal.Ja, csak nem a tanulatlan, fehér idióta szakmunkást ugye?


"A neonácizmus nem része a szólásszabadságnak. Az bűncselekmény."

Pont így gondolkodik a nácizmus is.

2017. jún. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
te jó isten, mennyi itt a migráns párti ember
2017. jún. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Kedves #8 én elfogadom a véleményedet, ez egy dolog. És van róla egy véleményem, az meg egy másik dolog. A kettő nem keverendő, és én (meg mindenki más) bizony a második eset szerint fogok viselkedni.

Az idézet rendben, a mai magyar jogrend része. Egy kérdés azonban felmerül. Ki állította, hogy a mai magyar jogrend jó, illeszkedik az általános emberi normákhoz, hogy előrevivő, hogy nem kirekesztő, hogy tisztességes? És ki állította, hogy a mai magyar jogrendet annak megfelelően, és nem elfogultan alkalmazzák?

A gond itt az, ha igazodni akarunk valamihez, nem árt szélesebb körben végiggondolni előbb. Tudod, bármi hihetetlen, Hitler pontosan ugyanígy kezdte, természetesen az ottani mentalitáshoz, hagyományokhoz, egyáltalán a közeghez illeszkedve. És ez itt, ami elgondolkodtató. A mélyebb rétegek. A felszínt azok mozgatják, bár a látványos a felszín.

2017. jún. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!