Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért beszélnek sokan homoszex...

Miért beszélnek sokan homoszexuális propagandáról amikor sehol sem reklámozzák, csak a heteroszexualitást?

Figyelt kérdés
A Fidesz, Jobbik és az ő szimpatizánsaik is gyakran beszélnek arról hogy manapság népszerűsítik a homoszexualitást. Én nem így látom. A legtöbb reklámban pl. családokat látni, vagy heteró párokat. Sőt ez még ott is megjelenik ahol nincs értelme pl. az a reklám ahol a vaj a fiú a margarin a lány és egymásba szeretnek. Szinte minden filmben heteró kapcsolatok vannak, a rajzfilmekben, zeneszámokban is csak külön nemű kapcsolatokról van szó. Sokszor ezeknek szexuális tartalma van ami szintén káros lehet a gyerekekre. Ha valahol mégis felbukkan egy kis homoszexualitás fel vannak háborodva, mikor az esetek 99%-ában erről szó sincs.

2016. júl. 27. 16:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
70%
Gumicsont.
2016. júl. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
63%

Jól mondja az első.

Mellesleg olyan országban élek, ahol legális a melegházasság, és mindig heterókat adnak le.

2016. júl. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
33%
Mert annyira bizonytalanok a szexualitásukban, hogy egyszer látnak két férfit csókolózni egy filmben, és aztán egy hétig bűntudatuk van mert tetszett nekik pedig az bűn. Azoknak tűnik az a pár hetente-havonta egy meleg egy filmben soknak, akik sokáig gondolnak rá. A látens melegeknek. Aki viszont nem kerít neki nagy feneket, annak meg csak pár pillanat havonta, így kevésnek tűnik. A legnagyobb homofóbok majdnem mindig látens melegek. Az orlandói és a nizzai támadás elkövetője is meleg volt, csak elnyomta.
2016. júl. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
71%

# 4/4 Időpont ma 18:57


Szeretem azt, amikor természetellenesnek akarnak beállítani valamit, ami a természetben előfordul.

2016. júl. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem inkább lerágott csont ez az egész homo- téma.

Nem sok köze van a látens homoszexualitáshoz.

Arányokról beszélünk. Abban pedig - ahogy az előttem hozzászóló is írta - meglátszik. Míg eddig csak maximum évente, kétévente találkozott ilyen műsorral, zenével (stb.) az ember, manapság már havonta szembe jön vele.

Ráadásul a leggyakrabban elég pozitív köntösbe van csomagolva a dolog ("különleges vagy","a másság jó", "légy rá büszke" stb.). Hogy most ez a PC-ség miatt hozták be vagy tényleg álcázott propaganda, a tudatalatti baszkurálása-e, azt nem tudom (én személy szerint elképzelhetőnek tartom mind a kettőt).

Az azonban biztos, hogy egy konzervatívabb (az, hogy valaki konzervatív, nem egy negatív tulajdonság) társadalomban a havi 1 már elérheti az ingerküszöböt és hogyha ez még frusztráltsággal, alul-képzettséggel - nem is alul-képzettséggel inkább az értelem hiányával (egy diplomás konzervatív vagy egy diplomás liberális is lehet hülye) - vagy szélsőségességgel társul (szélsőséges konzervatív) esetleg csak szimplán hülyeséggel teljesen érthetőek ezek a reakciók.


Na most, aki kizárólag magyar műsorokat, zenéket hallgat, magyar reklámok veszik körbe vagy nem olyan széles spektrumon mozog, annak nem nagyon fog feltűnni. Kelet-Európában még mindig konzervatívabbak az emberek, így ehhez fogják kapcsolni az árut, hogy pozitív lenyomat maradjon az emberben.

2016. júl. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
0%

"Szeretem azt, amikor természetellenesnek akarnak beállítani valamit, ami a természetben előfordul."

A termeszetben NEM fordul elo. Nincs Homokos szarvas bika, de csodor sincs es szavasmarha bika sincs. Ez kizarolag azert fordul elo az emberi fajban, mert tudunk tarsalogni, gondolkozni. A szexualitasunk nagy resze tanult. Egymastol tanuljuk. Tehat ha ezzel tomik a gyerekek fejet, akkror elhiszik, hogy tenyleg arra buszke lehetek, hogy homokos vagyok......vagyis akkor en "tobb" vagyok mint te .... tenyleg tobb vagy? Mitol?

2016. júl. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
0%

#5


A gyilkolás is előfordul a természetben számos állatfajnál. Akkor azt is legalizáljuk?

2016. júl. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
92%
Igazából előfordul minden állatfajnál, különösen a főemlősöknél, majmoknál pl, vagy a delfineknél is. És mondjuk a természetellenes és a legalizáljuk nem szinonimák. És úgy látom a 7-es többet tud a biológiáról, mint a mai tudósok, mert a tudomány mai állása szerint velünk született tulajdonság, hogy valaki meleg vagy nem. És ez pont olyan, mint amikor amiatt háborognak szélsőségesek, hogy minden a holokausztról szól, de pont ők azok akik folyton felemlegetik. Nyilván beszédtéma a melegség meg a másság mikor lépten-nyomon kinyilatkoztatják egyesek, hogy ez maga az ördög és minden szörnyűség forrása. Aztán meg verik a mellüket, hogy na ugye megint erről van szó.
2016. júl. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

# 8/9 Időpont ma 19:33


Ahogy a homoszexualitás tiltására a "természetellenes", a gyilkolás legalizálására a "természetes" sem megfelelő érv. Miért kell ezt is mindig elmondani, nem logikus?

2016. júl. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
77%
Rendkívül egyszerű emberek, rendkívül egyszerű (és hibás) érvekkel.
2016. júl. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!