Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek lesz terrortámadás...

Szerintetek lesz terrortámadás Rioban?

Figyelt kérdés

Az olimpián?

Nagyon megfenyegették az Olimpiát megint..szerintetek mi lesz itt még?


2016. aug. 5. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Foci EB-n se tudtak összehozni semmit.
2016. aug. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
A titkosszolgálaton és a helyi rendfenntartóerőn múlik
2016. aug. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom,de attól tartok,nagyobb az esélye,mint az EB-n volt.Én legalábbis nem igazán bízom a brazil "terrorelhárító" szervekben.
2016. aug. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Pont ez az .. Brazília.

Ahol még a saját bűnözőikkel sem bírnak el.

2016. aug. 5. 21:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Mondanám, hogy lesz, de szerint a brazilok házon belül is csinálnak valami nagy balhét.
2016. aug. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem az nem lesz, viszont a bűnözést nem tudják megfékezni, sok külföldit fognak kirabolni, elrabolni helyi bandák.
2016. aug. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
64%
én nem gondolom,hogy lenne,mivel nekik az a jó ha meglepetés szerűen támadhatnak,úgy sokkal egyszerűbb..most elég nekik ha paráztatják az embereket.Aztán meg ha vége lesz az olimpiának és mindenki megnyugszik ,hogy nem történt semmi ,na majd akkor.(így volt ez az Ebnél is). de kitudja...
2016. aug. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!