Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Melyik hírportált érdemes...

Melyik hírportált érdemes olvasni ha tájékozódni szeretnék?

Figyelt kérdés

Vagy melyikeket?

Minél elfogulatlanabbul.Vagy olvassak jobbos meg balos híreket is?

Mondjuk azt sem tudom melyik újság melyik párthoz tartozik?

Szóval honnan érdemes tájékozódni?



2016. aug. 8. 12:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
61%

Magyar: hvg.hu , 24.hu


külföldi bbc.co.uk , cnn.com


én ezeket szoktam

2016. aug. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
65%

BBC, Euronews


a magyar hírportálok közül pedig ezeket:


Origo, Index, MNO, portfolio

2016. aug. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
20%

Az indexet messziről kerüld el ha a politikáról van szó!

Egy olyan hírportált mely nyíltan a magyar sportolók kárára szurkol nehogy már komolyan vegye bárki is.


A 444, gépnarancs, amerikai népszava, nol szintén kerülendőek!


Most én nem tudom, hogy te inkább kül- vagy belpolitikai híreket akarsz-e olvasni, de az origo, alfahír, válasz.hu és többé kevésbé a hvg-t ajánlom.


A külföldiek közül szerintem az RT is elég korrekt. Sokan csak azért nem olvassák, mert orosz. De mivel én nem a származása alapján ítélek meg egy hírlapot, ezért én nem utálom csak mert orosz.

2016. aug. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
42%
Alfahírt meg a hasonló helyeket messziről kerüld, itt csak ruszki propagandát olvashatsz. Amerikai Népszava, 444 és Index a legmegbízhatóbb hírforrások, mivel ezek ellen őrjöngenek legtöbbet a szélsőjobberek, ergo csak jók lehetnek.
2016. aug. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
63%
Mindet. Az egyik az egyik oldal nézőpontját mutatja meg, a másik a másikét. Akkor tudsz jól tájékozódni, ha széleskörű információval rendelkezel.
2016. aug. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
21%

A 4. természetesen csak trollkodik.


Mellesleg:

ruszki propaganda = aki nem akar migránsokat (liberálisul)

2016. aug. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
6%

Csak a szélsőjobbos portálok írnak olyan dolgokról, amikről mások egyáltalán nem, ugyanakkor ők is megírnak sok mindent, úgyhogy ha tájékozott akarsz lenni, akkor kurucinfó. Nagyon népszerű hírportál. A mérsékelt portálok sok mindenről egyáltalán nem írnak, míg a kuruc egész témaköröket szentel nekik (lásd felül).

Ha liberális szennyet, multikultiimádatot, magyarellenességet, politikai korrektséget akarsz, olvass szélsőbaloldali helyeket. 444, index, nol, amerikai népszava, stb.

2016. aug. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

'Csak a szélsőjobbos portálok írnak olyan dolgokról, amikről mások egyáltalán nem, ugyanakkor ők is megírnak sok mindent, úgyhogy ha tájékozott akarsz lenni, akkor kurucinfó. Nagyon népszerű hírportál.'


Tudtam.....

2016. aug. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%

Szia :)

A kuruc infot, alfahirt, Amerika nepszava, oroszhirek.hu, 444; Index (kiveve a tudományos része), HVGt.Ezeket messze kerüld el.


Ajánlom MO-n az Origit, esetleg a régi Hir24et, es persze az Euronews magyar YT csatornáját.Kulfoldon én a Focus.de-t es néha a Die Weltet olvasom, illetve Fox Newst.Remelem segitettem, telo.

2016. aug. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Elnezest.Origot akartam irni.
2016. aug. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!