Kezdőoldal » Utazás » Európa » Londonba a Heathrow on szállné...

Londonba a Heathrow on szállnék át . A 3-as terminálra érkezem és az 5-ös terminálból indul a gépem . Lesz 2 és fél órám . Menyire nehéz ott tájékozódni? És menyire nehéz átjutni az 5 re? Mivel érdemes?

Figyelt kérdés
2012. jún. 5. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Földalattival egy megálló a 3-as termináltól az 5-ös (Piccadilly line). Nem nehéz tájékozódni, minden rendesen ki van táblázva.
2012. jún. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
menj fel a reptér honlapjára,ott a térkép
2012. jún. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
jaja utolsonal a pont. én mindig megnezem a repter honlapjan ha tudom h terminalt valtok hogy pontosan mi közlekedik közöttük, honnan indul stb és akkor nincs meglepi. egyebkent szerintem nem nehez ott tajekozodni csak tudd mit keresel
2012. jún. 6. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen megnéztem elég bőséges az infó . ( még vki valami tapasztalat)
2012. jún. 30. 21:41
 5/7 A kérdező kommentje:
Már úgy határoztam h busszal megyek el az 5-ös terminálra . Valahol olvastam h van egy központi pályaudvar és onnan indul a busz ?
2012. júl. 13. 21:49
 6/7 anonim ***** válasza:
ne görcsölj rá. ki van irva minden sarkon szép nagy szines táblákkal hogy merre kell menni. 2.5 ora alatt akkor is eléred a géped ha kétszer eltévedsz :D
2012. júl. 14. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ok :)
2012. júl. 14. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!