Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ha bevezetnének...

Mit szólnátok ha bevezetnének egy ilyen törvényt a külföldön munkavállalóknak?

Figyelt kérdés

Az imént jutott eszembe ez a teljesen átgondolatlan és valószínűleg nagyon rossz gondolat, mi lenne ha törvénybe foglalnák azt, hogy aki innentől kezdve kimegy külföldre dolgozni több mint 3 évre annak utólagosan kamatmentes részletfizetéssel vissza kellene fizetnie az államadósság ráeső részét kb 2,5-2,8 millió ft-ot?

nem értek a közgazdászathoz és csak eszembe jutott h mi lenne ha bevezetnék ezt a törvényt.


2016. aug. 11. 20:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek,szerintem is teljesen átgondolatlan és nagyon rossz gondolat.
2016. aug. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel megszegnénk az EU egyik alapelvét, a munkaerő szabad áramlását, emiatt nem is lehetséges.


Személyes vélemény: Marhaság + jókora tüntetéseket okozna

2016. aug. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt kib.sznának az EU-ból, másrészt nem tennének ilyet, mert a következő választásokon azonnal leváltanák azt a kormányt.
2016. aug. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondanám, hogy o kurwa és még a törvény előtt lelépnék.
2016. aug. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem én vettem fel a hitelt, nem tartanám jogosnak. Arról lehet szó, hogy az összes közvetlenül rám fordított összeget vezeti az állam, és levonja belőle azt, ami általam már megtérült.


A különbözetet pedig vagy én fizetem ki, vagy ők fizessék ki nekem.

2016. aug. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Baluba ***** válasza:
Az előttem szólóknak igaza van, ráadásul egyszerűen aki ki akar menni, lemondana az állampolgárságáról, így pedig nem kötelezhető semmire.
2016. aug. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

elég rossz ötlet lenne


[link]

2016. aug. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor lenne csak jó ötlet szerintem, ha az állam a hitelt nem hülyeségekre venné fel és költené el. De így kinek van kedve a maffiakormány zsebét tömködni?
2016. aug. 12. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!