Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Politikai tesztet nem ismer...

Politikai tesztet nem ismer valaki?

Figyelt kérdés

Engem álltalában jobboldalra sorolnak mégis egy teszt kidobta hogy enyhe baloldali vagyok.

[link]

ilyesmi oldal van még?


2016. aug. 20. 06:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A teszt jó, csak az emberek többsége nem tudja, merre van a jobb, merre van a bal.
2016. aug. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha ez a teszt jó, akkor ezek szerint nincs jobb nála? Márt alig kezdtem el, de valami borzasztó. Az első kérdésre nem ad olyan lehetőséget, amivel egyet értenék (én nem adóztatnék egy ingatlant sem), valamelyik állítás nem világos, vagy éppen súlyosan hibásan van megfogalmazva, pl. "A roma kisebbségekkel szemben megengedett a pozitív diszkrimináció". Hány roma kisebbség van?


Az indexen volt még évekkel ezelőtt egy elég jó teszt, de mér nem találom, és talán már kissé el is avult.

2016. aug. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Magyarországon nincs olyan párt, amelyik egyértelműen jobb- vagy baloldali lenne, ezért jött ki az, ami.
2016. aug. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Alain Delon ***** válasza:
100%
Na, látod, ennyit ér as jobb meg bal felosztás. Sz_rd le az összest!
2016. aug. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 MZ.per.X ***** válasza:
Már alapból hülyeségnek tartom beskatulyázni magunkat akármelyik oldalra.
2016. aug. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 MZ.per.X ***** válasza:

Ráadásul a tesztek 99%-a szájbarágós, és nem ad olyan lehetőséget amit valójában gondol az ember.


Például már az első kérdés:

-Minden ingatlant egyformán meg kell adóztatni

-Csak a nagyértékű ingatlanokat kell megadóztatni

-Nem tudom/nem érdekel/nem válaszolok


Mi van ha egyikkel sem értek egyet? Akkor rányomom hogy "nem érdekel" és liberális leszek? :D

2016. aug. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 gyilkosbalna ***** válasza:
Én kitöltöttem a tesztet és a sok szélsőjobberezés után a teszt alapján baloldli konzervatív vagyok
2016. aug. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!