Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha kiváló szónoki képességeim...

Ha kiváló szónoki képességeim vannak és szociopata vagyok, tehát egy érzelemmentes, manipulatív figura, van esélyem politikai karrierre?

Figyelt kérdés

MIndigis nagyon jól tudtam beszélni, vitázni.


Nagyon választékosan tudom kifejezni magam.


Szívesen lennék valami politikus, mert unom a segédmunkás nincstelenséget.


Lenne esélyem?


2016. aug. 18. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Akkor lesz esélyed, ha sikeresen benyalsz néhány fideszesnek.
2016. aug. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Ha lenne esélyed, már régen ott lennél, nem itt kérdezgetnél. Szociopata kéményseprő még lehetsz.
2016. aug. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz miniszterelnök is, ha politikus lezsel. Csak jó pártot válassz.
2016. aug. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Lehetsz. Nem lennél sokkal rosszabb, mint Orbán.
2016. aug. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű nincs értelmiségi baráti köröd, a városodban/faludban nem hiszem, hogy nagy tisztelet övezne. Megválasztanak képviselőnek és onnan feljebb lehet jutni!
2016. aug. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem sok. A fidesz-jobbik mostanában a nyerő, ők viszont már tele vannak a hozzád hasonlókkal, így túl nagy lenne a belső versengés. :-)
2016. aug. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Van esélyed. Meg arra is, hogy hamar a lecsóba küldjenek. Ha így szebb, úgy manipuláljanak, ahogy akarnak. És te csak hinni fogod, hogy önállóan cselekszel.
2016. aug. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 EmmerichB válasza:

Kétlem, hogy komoly a kérdés, bár tény, tagoltan fogalmaztál, próbálva bizonyítani, te bizony értelmes fiú vagy. Ha még is komolynak szántad: Közöd nincs a szociopatákhoz. A szociopaták nevezzük, olyan különleges faj, amelyben a legtöbb tisztában van ki és mi, de nem reklámozza, főleg így. " Szociopata vagyok". Már-már sértő rájuk nézve, hogy annak nevezd magad. Az megállapítható, hogy más vagy. Büszke, arrogáns, törtető, és legfőbb kép figyelemre vágysz. Különben, valljuk be, ezt nem írod le magadról, ami ha nem is tudatos, de önfényezés. Te valóban elhiheted, hogy az vagy, amit leírtál, de az ilyen kategorizálásokkal, csak hátráltatod önmagad. A buta embereket, mindenki tudja manipulálni, a baj, hogy te mindazzal, amit leírtál magadról, csak saját magad csapod be, ha elhiszed. Ó, ha most feljönne benned, de te tárgyként tekintesz másokra (ez szoc, vagy pszichopata vonás... nos, valójában ezzel szinte mindenki így van a mai világban. Emberi vonás, semmi különleges, csak jobbnak akarjuk magunk eladni. Inkább az a különleges, aki őszintén nem ilyen.

Mindaz amit a személyedről leírtál, egy kép, aki akarsz lenni. Ez nem azonos azzal, aki vagy.


Az ilyen írás után, feltámad az önérzet az olvasóban. "A másik nem ismer, és én akkor is a nagy manipulatív érzelemmentes, politikus jelölt szoc.pat. vagyok, és bizonygatom az igazam." Ha tényleg még ez is átfut az agyadon, akkor még kicsinyes is vagy. És a bizonygatással tökéletesen romba döntöd, a szoc.pat. érzelem mentes képet. Az önérzet, gyengeség, általános tanács bárkinek: Dobd a kukába.


A kérdés törlése ezek után, egy bölcs dolog és inkább, fordulj magadba.


De ez csupán az én véleményem, viszont a Te hasznod, ha szembe nézel önmagad valós személyiségével.


Amennyiben, a kérdés nem volt komoly: Azért köszönöm, az ilyenek mindig elgondolkodtatnak, hogy az emberek milyen elképesztő dolgokban hisznek magukkal kapcsolatban, csak, hogy igazolják a világ felé, ők igen is különlegesek.

2016. szept. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!