Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nem kockázatos ez a menekült...

Nem kockázatos ez a menekült ellenes népszavazás?

Figyelt kérdés

Nagyon meglepett ez az egész. Már a szlogen is "üzenjünk Brüsszelnek", mivel Brüsszel nagyon jól tudja nem vakok azok sem. Másrészt én úgy tudtam, hogy ha egy ország Uniós tagállam akkor eleve kötelességük befogadni menekült státuszú embereket. Ugyebár "!kényszer!" betelepítés ellen??

Ki is zárhatnak minket az Unioból ha nagyon pattogunk. Mellesleg ha 90%-ban egyetértenek a szavazók az még mindíg csak EGY állam a 28-ból. Ne essék félreétés nem vagyok a menekültek mellett se a másik oldalon csupán nem értem mire ez az egész felhajtás. Az emberek nagyon nagy százaléka az életében nem látott menekültet és úgy tiltakozik ellenük. Csak hallják a tv-ben, hogy veszélyesek és ennyi információval már ellenzik. Valljuk be nem sok városban van. Németországgal hasonlítsuk már össze, majdnem minden városban. Magyarországon hol is? Budapest és Debrecen? Mellesleg Merkelt is annyira szidják, hogy mennyire elcseszte Európát, de nem veszi senki észre, hogy nem egyedül dönt? Miniszterelnökként van egy x % szavazati joga, ha hülyeséget mond akkor jogukban áll leszavazni a parlament többi tagjának. Megtették? Nem...



2016. aug. 21. 14:43
 1/10 anonim ***** válasza:
38%
Bárcsak kizárnának!! Reméljük ez lesz a vége, én örülnék neki.
2016. aug. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%

1. Az egész csak bohóckodás, hiába szavaznak meg akármit, az az EU-ra nézve nem számít semmit, mivel az EU tana´csa szavazta meg az egészet, és így minden tagallamra voantkozik.


2. Éppen azért, mert nem veszik figyelembe, emiatt nem fogják kizárni MO-ot az Eu-ból.


3. Aki szerint meg jó lenne, ha kizárnák, annak fogalma sincs arról, hogy ez milyen következményekkel járna az ország és a lakosság számára. (De teljes összeomlás lenne a vége)

2016. aug. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
38%

Ha elkerülte volna a figyelmed az egész únió a szétesés határán van, az euroszkepticizmus folyamatosan nő szinte az összes régióban, a tagásggal járó előnyök pedig folyamatosan csökkennek.

Ad2, olyan nincs, hogy kötelező, csak a mesében. Gyakorlatban meg kb minden ország azt csinál amit akar, nézd meg mennyire telibesz.rja a drága Eu a politikai tisztogatást, ami éppen Törökországban megy.

2016. aug. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
38%
Az Eu nélkül is megvoltunk, hogy lenne már teljes összeomlás.
2016. aug. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Az Eu haldoklik, mi meg nem.
2016. aug. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
36%
Kenyeret és cirkuszt a népnek!
2016. aug. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%

"Másrészt én úgy tudtam, hogy ha egy ország Uniós tagállam akkor eleve kötelességük befogadni menekült státuszú embereket."


Ez így van, ha a menekült idejön, bekopogtat a határon, jelentkezik menekültstátuszért, majd együttműködik.


A szavazás arról szól, hogy EU vezetők megtehetik-e, hogy pl. Stockholmból erőszakkal kiköltöztetik a MÁR OTT LEVŐ menekültet, és erőszakkal BETELEPÍTSÉK pl. Kiskunfélegyházára.


Az egész dolog NEM arról szól, hogy ha idejön valaki és menedékért folyamodik, akkor adunk-e neki. Ez nem kérdés, ezt mindenféle nemzetközi szerződés e pillanatban előírja, és van is több ezer ilyen most az országban. (Ezek nem tévesztendők össze a határon összefogdosott, bűnözők által csempészett emberekkel.)

2016. aug. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
41%

" Az Eu haldoklik, mi meg nem."


:D

Ez a hét vicce volt. LOL

2016. aug. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
58%
#1, #5 már ne haragudjatok, de nagyon el vagytok tévedve...
2016. aug. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
57%

Brüsszelnek tényleg üzenni kell, mert buták ott, úgy látszik. Teljesen jogos. Asszimilálódni képtelen embereket raknának ide, aki követelik maguknak a jogokat? Ha menekültek lennének, meghúznák magukat.


"Csak hallják a tv-ben, hogy veszélyesek és ennyi információval már ellenzik" - Szóval a tévében csupa ostobaságot mondanak, megjátsszák pl. a tavalyi bicskei esetet, amikor a segélycsomagokat rugdosták? Ennyivel semmilyen hírt ne higgyünk el, mert mi van, ha nem igaz, sőt a történelemkönyveket és a történelemtanszékeket is szüntessük meg, mert mi magunk nem láttuk közelről azt, amikről ott beszélnek?

Honnan tudod, hogy az emberek hány százaléka látott menekültet? Sokan láttak azért vonaton, én is, ismerőseim is.

Előismeretek is alátámasztják veszélyességüket. Mi kell még? Személyesen akarnád látni, hogy megvernek, megerőszakolnak valakit?

Igen, hasonlítsuk össze Németországgal. Te sem voltál ott, nincsenek ott ismerőseid, akiktől tudnád, milyen ott, mióta ott vannak a menekültek.


"Másrészt én úgy tudtam, hogy ha egy ország Uniós tagállam akkor eleve kötelességük befogadni menekült státuszú embereket. Ugyebár "!kényszer!" betelepítés ellen?? "

Igen, mivel te magad írod, hogy kötelessége a tagállamnak befogadni menekülteket, ez pedig kényszer. És ezt kell megmondani Brüsszelnek, hogy megértsék, hogy köszönjük, nem kellenek olyanok, akik belerúgnak az élelmiszercsomagba, míg mások éheznek, és nem hajlandóak asszimilálódni.


Merkellel kapcsolatban nem tudok mit mondani, nem tudom.

Hogy mennyire kockázatos a népszavazás? Állítólag semmi értelme, úgyse foglalkoznak vele. De inkább emeljük fel a hangunkat és szóljunk, hogy hé, nem kellenek ide olyan emberek, akik agresszívek és nem hajlandóak asszimilálódni, mint hogy engedjük őket tárt kapukkal bejönni, és elviselni, hogy az van, amit ők akarnak.


Mivel támasztod alá, hogy amiket a tévében látunk, hallunk a menekültek veszélyességével kapcsolatban, az nem igaz? Mivel tudnád az ellenkezőjét bizonyítani?

2016. szept. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!