Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a kuruc....

Mi a véleményed a kuruc. Inforól? Mondtak már hülyeséget? Nem szokkott igazuk lenni általában?

Figyelt kérdés

Szerintem a kuruc a leghitelesebb portál. Hülyeséget még nem írtak. Legjobb oknyomozó csapatjuk nekik van, sok dolgot csak ők fordítanak le, náluk jelent meg elsőnek a Kubatov felvétel, és még sok más mutyira is náluk derült fény.

Míg az index a politikát bulvárként fogja fel, pletykákat terjeszt, addig a kuruc tényekkel szokta alátámasztani az állítását. Nem azt mondom hogy pártatlan,(bár már szidta Vonáékat is rendesen) de akkor is a legjobb hírportál. ÉS ezt senki sem tudta még megcáfolni. Csak ovodás módjára "kuruc neeeeee" ürüggyel még rá se kattintanak a linkre. Az ilyeneknek gratulálok. Én az indexet is meg szoktam nézni, pedig nem mondható jobboldali lapnak.


2010. ápr. 21. 07:23
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Néha szoktam nézegetni...
2010. ápr. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
42%
Az egyik leghazugabb protál. Vagy eleve hazudik,vagy jelentősen megmásítja a valóságot.A többi TV sem hiteles,de a Kurucz a legrosszabb. Csak néhány elvakult ember tartja hitelesnek.
2010. ápr. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Igenis vannak benne igazságok!
2010. ápr. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
88%
Ki merik mondani, amit a többi média nem. Viszont ott is jelentek már meg valótlanságok, csőbe is húzták őket egyszer egy kamu levéllel, ami megjelent az oldalon és semmi nem volt igaz belőle. Azoknak ba...sza a csőrét a kuruc, akiknek lehetősége van a többi médiát cenzúrázni, náluk pedig megjelenik, miket hazudnak a képünkbe nap mint nap a politikusok.
2010. ápr. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
65%

Régen az Origo-t olvastam, jó volt, tetszett. Viszont amióta nagy botrányok voltak a kuruc.info körül, megismertem a kurucot, és már napi rendszerességgel olvasom, mert ott valóban az igazat írják.


A botrányok meg csak azért vannak a kuruc körül, mert félnek a politikusbűnözők...szerintem még nem írt hazugságot az a hírportál.

Aki hazugnak nevezi, az linkeljen be 10 hazug cikket, és meggyőzhet. Kíváncsian várom, de szerintem feleslegesen.

2010. ápr. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
76%

Egyszer találtam hibát a híreiben.

Volt egy gyilkosság és azt írták,hogy Kengyel erősen cigányfertőzött,ami nem igaz.Ha Jász Nagykun Szolnok megyét nézzük úgy valós,de a faluban ritka mint a fehér holló.

2010. ápr. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
37%

Bár én Fideszes vagyok,mégis olvasom a kuruc.infot.

Annak ellenére hogy a stílus nem tetszik(nyíltan neonáci,és fajgyűlölő),valóban rengeteg dolog ott jelenik meg először.De a barikádot is olvasom.

2010. ápr. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
18%
Erősen szélsőséges oldal, épp ezért számomra nem is hiteles.
2010. ápr. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
29%

Szinte mindent eltúloznak, és ferdítenek amit csak lehet. Viszont ennek ellenére néhanapján NAGYON RITKÁN képesek megdöbbentő információkat is hitelesen elsőként leközölni.


Ezért néha szoktam olvasni, csak mostanában egyre ritkábban. Egyre nehezebb a sok szenny közül kiválogatni az értéket.

2010. ápr. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
63%

Elmondom a véleményem. Nyiss egy hírportált nem kevés pénzért. Kezdj el hazugságokat írni rajta a politikából.

Tudod mi történik?

Mivel itt közismert személyekről van szó és rengeteg más hírpoltál is létezik hamar ki fog bukni. Ha hazugságokat írsz senki sem fogja olvasni esetleg néhányan járnak majd rá röhögni. Országos szinten pár tíz ember.


Összegezve, azért értelmetlen kidobnod egy halom pénzt hogy ilyet csinálj. A kuruc népszerűsége meg azért van mert hazugságot még sohasem írtak le.

2010. ápr. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!