Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Van Magyarországon hiteles...

Van Magyarországon hiteles pártatlan média lap /forrás?

Figyelt kérdés

Tudnátok nekem olyan lapot oldalt mondani ami pártatlan szóval nem olyan mint a 888 vagy az alfahír stb. és nem ferdít s van tele demagógiával.

Főként politikai témára nézve érdekel, de jó lenne ha nem csak politikai hír lenne az oldalon hanem minden más témában. Tudomány, kultúra, Tech, Gazdaság, Sport, Bel/Külföld. Ezek a témák érdekelnek. Persze hozzá kell tennem, hogy szerintem minden média kicsit (vagy nagyon) ferdít de a Ti tapasztalaitok melyik az ami inkább áll a valósághoz.


2016. szept. 3. 23:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Nincs.
2016. szept. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Sajnos ilyen nincs. Neked kell utánanézned minden hírnek több szemszögből, hogy a valóságot láthasd.
2016. szept. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
40%
Nincsen szerintem sem. Ha nemzetközi témák érdekelnek nézz/olvass CNN-t, BBC-t, New York Times-t, Washington Post-ot vagy ezekhez hasonló rangos médiumokat. Tudomános témákban vannak erre külön oldalak is NatGeo, Nyest.hu, Múlt-kor.hu, Èlet és irodalom stb. Sportoknál Nso.hu, sport24 stb. Belpolitikát illetően független magyar médium nincs.
2016. szept. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
14%
Nem igazán van ilyen Magyarországon. Talán az MTI elfogulatlanul, objektíven tájékoztat, de ezt is sokan vitatják. Minden médium követ valamilyen értékrendet, politikai beállítottságot, amely alapján tudósítanak az eseményekről. Ettől még lehetnek hitelesek. Nem annyira jellemző, hogy hazugságokat írnak, mondanak, csak nem számolnak be a dolgokról más aspektusból is. Ha zavar, hogy egyoldalúak, a legjobb, amit tehetsz, hogy több forrásból tájékozódsz.
2016. szept. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%

"Talán az MTI elfogulatlanul, objektíven tájékoztat, de ezt is sokan vitatják."


Nem ok nélkül, az MTI mesterien hallgatja el a híreket, amik kellemetlenek a kormánynak, jelenleg ők legalább annyira kormánypártiak miatt az MTV.

2016. szept. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem a világon sincs, nemhogy itt.
2016. szept. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem a hiteles,pártatlan média olyan,mint Columbo felesége:mindenki hallott róla,de még senki sem látta.
2016. szept. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Gotland ***** válasza:

Azt tudom mondani, hogy mind az MSZP, mind a fidesz gerinctelenségeit, lopásait normálisan módon közölte a HVG és az Index. Így volt ez 2010 előtt is és most is így van.



Én leginkább a fenti kettő oldalt szoktam nézegetni, mellé még néha a 444.hu-t megnyitom, mivel a Direkt36 oknyomozó újság cikkeit közölni szokták, illetve az atlatszo.blog-n is lehet olvasni finomságokat.



Amit tényleg kerülni kell az a magyaridok, 888.hu, pestisrácok, mert tömény propaganda árad belőlük, és rosszabbak a kösztévénél.

2016. szept. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nincs. Független médium még csak-csak akad (bár kevés), de elfogulatlan nem létezik. Több, különböző irányba elfogult forrásból kell tájékozódni, így tudsz objektív maradni.
2016. szept. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
hvg?
2016. szept. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!