Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szeretném, ha írnátok valamit...

Szeretném, ha írnátok valamit Magyarország külkapcsolatairól és/vagy azokról a nemzetközi szervezetekről, amiknek a tagja?

Figyelt kérdés
Kerestem a neten, de szinte minden oldalon, amit találtam, olyan szöveg volt tele szakzsargonnal, amit nem értek. Link is bőven jó lenne, ahol egy kicsit is érthetően fogalmaznak. Nagyonköszi>.<
2010. ápr. 22. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem bunkóságból mondom, de tanulhatnál kicsit azokból a szövegekből, vedd a fáradtságot, és nézz utána azoknak. Persze attól mások véleménye is érdekelhet:)
2010. ápr. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Utánanéznék én örömmel, de sajnos 1) kevés időm van, mert mint "rendes" diák megint az utolsó pillanatrta hagytam a szakdogám elkészítését, 2) nem is igazán érdekel. Mindegy, majd emgoldom valahogy:/
2010. ápr. 22. 18:55
 3/7 anonim ***** válasza:

Külkapcsolat???


Nyalás Izraelnek: holotörvény miegymás.

2010. ápr. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Cuki vagy, sokra mentem a válaszoddal, köszi-.-' Befolyásolható kis tizenéves lányka vagyok, ne tömd ilyenekkel a fejem, mert a végén még leborotválom a szép hajam felét, bomberdzsekit veszek és fehérfűzős bakit.
2010. ápr. 22. 19:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Tizenéves lányka vagy és szakdogát írsz??? Nagyon ügyes lehetsz. Vagy egy rohadt béna hazug. A válasz: ENSZ (WTO, WHO, FAO stb.) IMF, Világbank, EU, V4, NATO stb.
2010. ápr. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Tyűűű, de drága vagy, már le is lettem rohadt béna hazugozvaXD Vicces vagy te kis ostoba:P

Am meg akkor házidoga, nem mindegy? (Tudom hogy nem, és tudom, hogy most naaaagyon felháborító dolgot mondtam, ami miatt biztosan le leszek osztva:D).

Nemtom mi értelme lenne egy ilyen kérdésben hazudni, de elég nagy lúzer lehetsz, ha rögtön ilyen agresszívan ugrasz.

2010. ápr. 22. 20:46
 7/7 anonim ***** válasza:

Most nem értem miért kell lerohanni a kérdezőt??!!Minden kérdésnél megvan ez a style de semmi értelme .

Azért fórum mert valószinűleg nem tudja és válaszolt szeretne rá kapni aki meg nem akar válaszolni az nem válaszol ezzen nem fecsérelte a drága idejét.Ha valaki segíteni akar az meg ír normális hangnemben szerintem.A kishölgy meg nem igazán korrektül reagálta le a dolgokat

2010. ápr. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!