Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Most, hogy egy volt baloldali...

Most, hogy egy volt baloldali politikus lett az ENSZ elnöke, meg fog nőni a bevándorlás?

Figyelt kérdés

Ügye a baloldaliak érdeke, hogy jöjjön Európába sok-sok migráns mert akkor sokkal több szavazó lesz ha megkapják a bevándorlók a állampolgárságot.


Mert reményeik szerint rájuk fognak szavazni, ügyebár.


2016. okt. 16. 11:01
1 2
 1/11 Baluba ***** válasza:
70%

Természetesen a kettőnek semmi köze egymáshoz.

Elég annyit mondani, hogy Merkel jobboldali, a Jobbik meg balos. Ugyanis a magyar politikának nevezett pöcegödörben teljesen mást jelentenek az oldalak, mint a vilég többi részén. Ráadásul a jobb-, illetve baloldaliság elméleti alapon semmiylen korrelációt nem mutat a bevándorlás megítélével.

Továbbá az ENSZ elnökének nem sok köze van ahhoz, hogy mekkora a bevándorlás...

2016. okt. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Ő egy menekültügyi szakértő. Valószínűleg pontosan tudja hogy működik a migráció. Amúgy az ENSZ nem párt úgyhogy ott lényegtelen hogy jobbos vagy balos.
2016. okt. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Tálas Péter meg biztonságpolitikai szakértő...

Az lehet, hogy szakértő, ügye de attól függ kinek "szakért" úgy mint Péter bácsi.


Merkel nem akarta magát akár még szóba hozni sem a volt náci Németországgal akik ügye tudjuk mi bűnt csináltak. Nem akarja azt, hogy szóba hozzák, hogy Merkel nem enged. Most ügye az van, hogy " megoldjuk". Jövő időről beszél, amikor most jelenben zajlik ez a szűrnyüség, félre ne értsetek, nem azzal van bajom, hogy jönnek, hanem, hogy jönniük kell. Ha rend lenne közel-keleten nem kéne jönniük a valós menekülteknek, de akik valójában menekültek azok Törökországban maradnak, csak a gazdasági migránsok kihasználják ezt, és ezért van ez a nagy káosz.


Amúgy a Koran írja, hogy se háborúba se, éhínségbe nem hagyhatja el egy hithű muszlim a lakhelyét csak akkor ha terjeszti a vallást. Alapból harcos vallás, nincs esély integrálásra.

2016. okt. 16. 11:39
 4/11 Shai-Hulud ***** válasza:
57%

Honnan veszel olyan baromságot, hogy a baloldaliaknak érdeke a bevándorlás?

Miből gondolod, hogy a migránsok a baloldalra szavaznának?


Olyan légből kapott feltételezéseid vannak, amiket szerintem saját magadnak sem tudsz elfogadhatóan megmagyarázni, de ez nem is fontos. A lényeg az, hogy legyen kit szidni, okolni valamiért, mert ugye (és nem "ügye") mindenért a gonosz baloldal a hibás, még a bevándorlásért is...

2016. okt. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Shai-Hulud ***** válasza:

"akik valójában menekültek azok Törökországban maradnak, csak a gazdasági migránsok kihasználják ezt"

Valóban sok gazdasági bevándorló kihasználja a menekülthullámot, de az nem igaz, hogy aki menekült, az Törökországban marad. A törökországi táborokban nincs munkalehetőség, nincs menekültügyi ellátás, élelmet is ritkán kapnak, még csak budit sem építettek nekik. Aki teheti, az tovább menekül onnan.

Törökország a puccs előtt sem volt biztonságos országnak tekinthető, a puccs óta pedig méginkább nem az. Az ENSZ határozata szerint az a biztonságos ország, ahol hivatalos menekültellátás és regisztráció működik. Törökországban egyik sincs, nem is volt soha.


"a Koran írja, hogy se háborúba se, éhínségbe nem hagyhatja el egy hithű muszlim a lakhelyét"

Erről küldhetnél valami hivatkozást, ki mondott vagy nyilatkozott ilyet, mert ilyen a Koránban nincs.

2016. okt. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A baloldalnak nem érdeke a migráció?

Honnan vettétek ezt?


Maga a baloldali kötődésű ATV is megmondta, hogy érdekük:

[link]


Ez egyfajta kölcsönös megállapodás.A baloldal ad a migriknek extra jogokat, kiállnak a mecsetépítések mellett,meg lebutítják az állampolgárságszerzést,rájuk szabja a szociális hálókat, előnyben részesíti őket önkormányzati lakások kiadásánál.Így a migrik hálából balra szavaznak.

2016. okt. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

6-os végre egy nem manipulált tag :) örvendek.


De majd rájönnek, hogy ha lesz egy normális muzulmán párt aki 2/3-ot szerez és alkotmányként a Koran lesz vagyis a Medinai alkotmány akkor Saria lesz a törvény és akkor kicsit ciki lesz a baloldalnak. Meg a jobboldalnak is, de addigra már be lesz szüntetve. Sőt csodálom, hogy még engedik pl. a Pegidát vagy az Alternativa Németországért mozgalmat(AfD). Ezeket ha én baloldali befolyásos politikus lennék megszüntetném mert nem lehet rendesen átformálni a gondolkodást némely hitetlennek. :) és ez nem provokáció, nem is tudom tán Ausztriába szüntettek meg egy jobboldali lapot, de erről nem találok magyar nyelven infót, Spöttle írt anno róla.

2016. okt. 16. 12:55
 8/11 anonim ***** válasza:

# 6/7 Időpont ma 12:42


Az ATV azóta nem balos, hogy a hitgyüli egyház lett. Csak szólok.


Arra nem térnék ki részletesebben, mint a kérdezőnek mindenki manipulált aki nem az ő véleményét szajkózza vissza. :-D

2016. okt. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem kérdező, ez csak a te fidesztől vezérelt lidérces álmaidban van így. Te nyilván hozzáőrültél a Fideszhez, ha azt képzeled, hogy bárki európainak is érdeke, hogy sok menekült jöjjön ide. Illetve van ilyen európai, a nagytőkés, neki még a kelet-európai kivándorló számára is soknak tűnik, amit a munkájukért fizetnie kell.


Te összezagyváltad a szavazókat is. Az a Fidesz csinálja, hogy osztogatja az állampolgárságot. Boldognak és boldogtalannak. Hogy minél többen szavazzanak rá.

2016. okt. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A kérdező gondolatmenete:

Itt vagyok én. Én ugye tökéletes vagyok. Nézzük csak. Az ott nem azt zagyválja, amit én, nem is értem. Őt nyilván manipulálják. Ah, itt egy másik, ezt értem, ugyanazt mondja. Őt nem manipulálják.

2016. okt. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!