Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A politikusokat be szokták...

A politikusokat be szokták nyugtatózni?

Figyelt kérdés
Azért jutott eszembe ez mert megnéztem Clinton és Trump vitáját és olyan furcsának tűnt mindkettő. Nagyokat pislogtak mintha álmosak lettek volna, Clinton állandóan vigyorgott stb. Meg simán el tudom képzelni hogy egy nagyobb vita vagy ülés előtt benyugtatózzák őket hogy ne beszéljenek hülyeségeket vagy ne támadják le az ellenfelet.

2016. okt. 16. 13:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát a politikus szakma tényleg rettentően stresszes, pláne ha személyes kudarcként fogják fel a vereségeket.

Én egyáltalán nem lepődnék meg, ha használnának különböző nyugtatókat, akárcsak a tőzsdéző brókerek, akik 3 év után ki is szoktak égni.

2016. okt. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hülyén tetted fel a kérdést.

Akaratokon kívül nem valószínű.


Viszont lehet, hogy vesznek be valami benzós nyugtatót, de sok ember szed ilyeneket, akinek nagyon stresszes a szakmája.

2016. okt. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért egy elnökjelölti vita, elég stresszes lehet, tehát nem csodálkoznék, ha "szednének" valamit. Nyilván nem lenne jó, ha "túlpörögnének". Persze, az sem, ha bealszanak.
2016. okt. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!