Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha elnyerjük a 2024-es Olimpia...

Ha elnyerjük a 2024-es Olimpia rendezését, akkor várhatóak nagyobb tüntetések Budapesten?

Figyelt kérdés

2017 szeptember 15.-én döntenek a helyszínről, akkor véglegessé válik ki rendezi a 2024-es Olimpiát.

Mivel úgy érzékelem minden oldalról (még jobboldalról is) hogy sokan nem szeretnék így ha megnyerjük, várható szerintetek nagyobb tüntetés ellene? Te kimennél tüntetni az Olimpia ellen?(Valljuk be szép lenne, de nagy "falat", sok pénz kellene rá ami másra jobban kellene.)


2016. okt. 17. 10:36
 1/10 anonim ***** válasza:
31%

Mivel tavasszal költözöm ki Edmontonba unokatestvéremhez, így elég nehéz lenne Budapesten tüntetnem.

Azt meghagyom nektek. szívjatok.

2016. okt. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Remélem, hogy nem nyerjük el az olimpiát! Magyaroszágon sok probléma van, nem kell az Olimpia! Belerokkanna az ország!
2016. okt. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
Még előtte kellene tüntetni, ha nem akarjuk, hogy megvalósuljon az Olimpia Mutyi. Mintha azt hallottam volna valahol nem rég, hogy azt is vizsgálja a döntő bizottság mennyire támogatja az adott nemzet az olimpia megrendezését. Ha ezt tényleg megvizsgálják biztosan nem kapjuk meg a rendezés jogát.
2016. okt. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%

#2


Az Olimpia legalább megadná a kegyelemdöfést az országnak.

Ha nem lesz Olimpia, akkor a Fidesz még vagy 30 évig fogja szívni az emberek vérét.

2016. okt. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
29%
Turizmus javulna 1-2 hétre Pesten,de ha szegény ausztrál néni összeesik az utcán,akkor hova visszük? :o
2016. okt. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%

#5


Felrakjuk egy körre a kisvasútra.

2016. okt. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Én bízom a döntéshozók jóindulatában. Már úgy értem: csak nem lesznek olyan szemetek, hogy nekünk adják a rendezést...
2016. okt. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%

Tuti, hogy lenne tüntetés. Nem is kicsi.

Én biztosan kimennék.

Budapestiként az egészet tökfeleslegesnek tartom, viszont ezt a szerencsétlen várost megint szétbarmolnák és nem lehetne közlekedni megint 3-4 évig.

Hiányzik a francnak egy olimpia.

2016. okt. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A legböszmébb Feri ***** válasza:
Nemzetgazdasági szinten bukta lenne egy olimpia.
2016. okt. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azzal szédítik a népet és saját magukat, hogy OLCSÓ lenne. Ahogy azt Móricka elképzeli! Csak a Mészáros-félék jól megtömnék a feneketlen zsebüket, az ország és Budapest belerokkanna. Teljesen nyílvánvaló, hogy ilyen kis ország ezt nem engedheti meg magának. Lennének tüntetések, az biztos.
2016. okt. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!