Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Neked mi lenne az első reakció...

Neked mi lenne az első reakciód ha megtudnád hogy Budapest rendezi a 2024-es Olimpiát?

Figyelt kérdés
2016. szept. 21. 13:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
Google keresés: olcsó repülőjegy Amerikába
2016. szept. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 tetro ***** válasza:
82%
Ezzel a korrupciós szinttel egy olimpia a legjobb lehetőség, hogy romba döntsük a gazdaságot. Én azt hiszem átváltanám az összes forintom valami devizára.
2016. szept. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Gotland ***** válasza:
100%
2016. szept. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%
Hogy hogyan menekítem ki innen a megspórolt pénzemet, ami jó része államkötvényekben van, illetve elkezdeném böngészni a külföldi álláslehetőségeket. Feltehetőleg még időben, mert nem azonnal jönne a költségvetés összeomlása.
2016. szept. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
20%
Örülnék. Kiváló lehetőség lenne Magyarországnak egy olimpia. Aki ellene van, csak azért, mert nem a baloldal ötlete. Fidesz utálat olyannyira nagy sokakban, hogy nem látnak tisztán, ezért ellenzik az olimpiát.
2016. szept. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

#5: Kezeltesd az üldözési mániád.

Aki tisztán lát az nem akar Olimpiát. Másra kell költeni nem erre, főleg hogy elég nagy államadósság van és több hitelünk is (Paks2 csak egy példa).

2016. szept. 21. 13:38
 7/19 anonim ***** válasza:
85%
Utolsó! De nem vagy képben. Kb. Szocsi 2 lenne. Az olimpiai falu csillog-villog, a falakon túl meg csóróság és szegénység.
2016. szept. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
82%
Fognám a fejem...
2016. szept. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
65%
Először nevetnék aztán sírnék aztán innék sört.
2016. szept. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

"Az olimpiai falu csillog-villog"


Aha persze, ...Honnan tudod? Ezt nézd meg:


[link]


Aki ezt szeretné Budapest mellett, az akarjon nyugodtan olimpiát. Én inkább eü-re költeném, meg még pár más fontos dologra.

Nem tudom ,mi lenne az első reakcióm, de szerintem kivárnék, mi lesz ebből az őrületből. Mindenesetre meg lehet nézni, hova jutott Görögország a hitelből rendezett olimpiája miatt. Én bízok a bírák bölcsességében és tisztánlátásában, hogy nem kerülünk bele abba a bizonyos üveggömbe, amiből majd a végén sorsolnak.

2016. szept. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!