Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Aki nagy Trianon-revizionista,...

Aki nagy Trianon-revizionista, az megelégedne azzal, ha az 1941-44-es országhatárokat meghagyták volna nekünk?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


Mai fejjel talán annyival kiegészítve, hogy Kárpátalján a ruszinok és Erdélyben a románok igen komoly autonómiát kaptak volna.



2016. okt. 18. 16:16
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
18%

'Csak a minimumról és a maximumról volt szó. Senki sem beszélt arról, hogy a kettő között hol húzódik a realitás, főleg ha '44 utánról beszélünk. :)'


Feltüntettél egy térképet a lehetséges maximummal -a Trianon előtti határokkal-, amit nem reálisan nézve sem tudnék elfogadni. Kizárólag ezt jeleztem.

2016. okt. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
31%
De -mint említettem- a 41-44-es határok jöhetnének.
2016. okt. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Ja, okés. Én el tudnám fogadni, mindkettőt.
2016. okt. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
31%
Nagyon érdekelne, h azoknak, akik az összes reagálásom lenullázták, tul.képp mi jár a fejükben ilyenkor? :)
2016. dec. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
50%
18-as: Akkor a románok ilyen módszerei miatt miért sírtok? Mondjuk az még nem is olyan rossz mont amit te írsz mert ők legalább nen telepítettek (általában), hanem kedvezményekk el "csalták oda" a románokat.
2017. febr. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!