Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ti melyik nézettel szimpatizál...

Ti melyik nézettel szimpatizáltok?

Figyelt kérdés

fasizmus,kommunizmus,szocializmus,konzervativizmus,liberalizmus,egyéb(pl:populizmus,hungarizmus stb.)?

Esetleg ha van időtök megindokolnátok,hogy nektek miért ez a nézet a legszimpatikusabb?


(Én senkit nem fogok lepontozni,megkérnék minden válaszolót,hogy ti se pontozzátok lefele egymást,mert nem a youtube-on vagyunk)


2016. okt. 26. 23:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
42%

liberalizmus


kommunizmus, szocializmus hazánkban nem jött be, legalábbis nem fenntartható módon. Az elv szép, hogy mindenki egyenlő, de gyakorlatban ugye voltak egyenlőbbek


fasizmusról felületes a tudásom, és valószínűleg jól ki is fognak oktatni, de elégerőszakosnak tűnik, a tekintélyelvű uralom... nem, nem szimpi


konzervativizmus... 23 vagyok, a mai politika kb nagyapám észjárását követi.. szükség van a konzervatív gondolkodású emberekre, de nem mint jövőt meghatározó, hanem mint múltra emlékeztető erő


Úgyhogy liberalizmus, még ha le is leszek pontozva érte. De nem vadul. A bűnözőknek bűnhödnie kell, de mindenki más megérdemel egy normális életet... (a bűnhődés után a bűnözők is, de ez mindegy:D)

Minden embernek emberi élet jár, nem kell túlspilázni

2016. okt. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

Alulnézet, ha hölgyekről van szó. :-)

Jaj, de látom, hogy ez politika. Az én nézeteimre eddig még nem találtak ki "izmus"-ra végződő gyűjtőfogalmat. Az életnek milliónyi területe van, és szerintem nem minden terület ítélhető meg egyformán. Nekem legalábbis nem megy. Ha valami szimpatikus, és tetszik, akkor azt elfogadom, ha nem, akkor elutasítom. Van is belőle érdekes helyzet bőven, mert gyakran jártam már úgy, hogy jobb oldalról le "libsi"-ztek, balról pedig le"jobber"oztak. Persze ettől én még jól alszom. :-)

2016. okt. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Transzhumanizmus
2016. okt. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Szocializmus, mert rend volt. Akkor még nem robbant kispolszki az Aranykéz utcában, ahogy a Teréz körúton vagy Bőnyben sem támadt senki rendőrök ellen. Nem volt kinyílva az ország bűnöző és tolvaj hajlamú barmainak a csippája. És persze mindenki létbiztonságban élhetett, ingyen tanulhatott, állampolgári jogon járt jó egészségügyi ellátás, ismeretlen fogalom volt a politikusbűnözés, a tisztességes ember lehetett a király, stb.
2016. okt. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
36%

"ismeretlen fogalom volt a politikusbűnözés, a tisztességes ember lehetett a király"


:D::D:D::D:DD:DD:D:D:D:D:D:D:D ROFLMAO

2016. okt. 27. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
53%
vegytiszta, eredeti amerikai liberalizmus.ami az igazi,nem ez, hogy a Svedek alkalmazkodjanak az uj Svedorszaghoz kampanyfilm es a tobbi.egyszeruen sok "liberalis" valojaban homlokegyenest anti liberalis retorika alapjan cselekszik,es erre marha konnyen ralehet jonni.csak egy percre gondolkodni kell,mirol hogy velekednek,aztan megis van.
2016. okt. 27. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Liberalizmus.


Hogy ez kicsit nacionalista beutesi nemzeti liberalizmus, vagy inkabb baloldali jellegu kozmopolita liberalizmus az igazabol mindegy.


A lenyeg az hogy az allam ne akarjon feleslegesen beleavatkozni az emberek eletebe, es ne akarja helyettuk eldonteni hogy nekik mi a jo.

2016. okt. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

"k az uj Svedorszaghoz kampanyfilm"


Ez alatt mit értesz?

2016. okt. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Kedves 8-as válaszoló.

'merica_thebrave erre gondolt:

https://www.youtube.com/watch?v=5LAwJDA_DB0


Itt írnak róla maygarul:

[link]

2016. okt. 27. 09:10
 10/13 anonim ***** válasza:
igen kerdezo,bizony arra gondoltam.es nemtudom hogy megdobbenjek e rajta,vagy sem,az eddigi tevekenyseguk alapjan,akik ezt a "nezopontot" kepviselik.egyszeruen szavakat nemtalalok ra hogy mit gondoltam mikor ezt meglattam.felhaborito a negyzetre emelve....
2016. okt. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!