Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ki a felelős az ikertornyokért?

Ki a felelős az ikertornyokért?

Figyelt kérdés
Sokan azt állítják, hogy ez Bush tette és csak egy ürügy volt, hogy megtámadják a közel-keletet. Ez igaz?
2016. nov. 2. 13:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a véleményük, szerinted hogyan lehet információt szereztek megbízható, tényszerű információt arról, hogy Bush tette? Egyébként a közel-keleti tevékenységük tényleg eléggé elítélhető, főleg az "eredmények" tekintetében, de az igazság az, hogy nem kell épületeket ilyen körmönfont módon lerombolni ahhoz, hogy háborút indítsanak.
2016. nov. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
29%
Azt nem tudom ki a felelős,de hogy azok a tornyok nem attol robbantak szét hogy beléjük csapódott egy repülő az tuti fix.Akárki is művelte remélem a pokol legmélyebb bugyraiban találja majd magát.
2016. nov. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 2*Sü ***** válasza:
0%

> Azt nem tudom ki a felelős,de hogy azok a tornyok nem attol robbantak szét hogy beléjük csapódott egy repülő az tuti fix


Maximum azt lehet a mindenféle konteókból levonni, hogy nem ***közvetlenül*** attól, hogy különböző események láncolata miatt.

2016. nov. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
#3 igen bocsi így értettem.
2016. nov. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
18%

Ez itt a tudomány kategória!

Konteókkal menj az ezoba!

2016. nov. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 2*Sü ***** válasza:
19%
Igen, én is éppen azon tűnődtem el, hogy ennek a kérdésnek mi köze van a tudományokhoz?
2016. nov. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%

Na, törölték is a válaszom, a másikat meg szépen lepontozták nullára a konteósok.

Pedig NEM a tudomány feladata ilyen kérdésekre válaszolni!

Jobb kategória itt nincs: ez bizony itt az ezotéria feladata. Ha lenne "nyomozás" fórum, akkor oda való lenne.

2016. nov. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
sztem a politikába elférne.
2016. nov. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Justin Bieber!!!
2016. nov. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!