Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A GYK Politika kategóriája...

A GYK Politika kategóriája mitől vált a magyarországi SJW-k gyűjtőhelyévé?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben azt vettem észre, hogy megszaporodtak az olyan kérdések amiket a stílusukból fakadóan valószínűleg social justice warriorok tettek fel. Az sjw-k jellemzői, hogy gyűlölik a fehér embereket, azokból is elsősorban a saját népüket. További jellemzőik, hogy elborult gender szélsőségesek, utálják a férfias férfiakat és a nőies nőket, mindenkiből hermafrodita semleges nemű lényeket akarnak faragni. Gyűlölik a kereszténységet, magukat elképesztően intelligens ateistának tartják viszont imádják a muszlimokat, a zsidókat és az afrikai törzsi vallásokat és el akarják velük árasztani Európát. Gyűlölik a család intézményét, a házasságot, a heteroszexualitást, a monogámiát. Gyűlölik a fehér férfiakat, cuckold kapcsolatra akarják kényszeríteni őket (tehát arra, hogy szó nélkül tűrjék azt ha a nőjük másokkal szexszel, más férfitól lesz terhes, sőt még azt is elvárják, hogy mosolyogjunk is hozzá), támogatják a női hűtlenséget, a többférjűséget, radikális feministák. Mindeközben az arabok és négerek hímsovinizmusát, többnejűségét, nők elleni állatias viselkedését is támogatják. Az LMBTQIA+ embereket felsőbbrendűnek tartják.

Szimpatizálnak a kommunizmussal, aki nem pozitívan tekint a kommunizmusra azt lenácizzák, lefasisztázzák. Munkakerülők, számukra a munka egyenlő a fasizmussal, ebből fakadóan támogatják az alapjövedelmet. Utálják a nemzeteket, nemzetállamokat is, globális államot akarnak. Gyűlölik a civilizációt is, szerintük az nem más mint kirekesztés, elnyomás, rasszizmus, szexizmus, homofóbia, stb.


Csak néhány példa az sjw kérdésekre:

Íme egy családgyűlölő:

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__820..

Egy genderista:

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__820..

Egy xenofil, saját népét gyűlölő:

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__820..

Egy kommunista, aki '56-ot ellenforradalomnak tartja:

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__819..

Egy civilizációgyűlölő:

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__egyeb-kerdesek__8201..

Egy nemzetgyűlölő:

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__kulfoldi-politika__8..



2016. nov. 3. 14:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Az nem tűnt fel, hogy ezeket a kérdéseket ugyanaz a 2-3 ember írja ki?
2016. nov. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%
Látod, ilyen ez a GYK. Nem is értem, hogy te hogyan keveredtél ide? Mi keresnivalod van itt?
2016. nov. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

@2-es

Tavaly nyáron még a normálisok voltak többségben. Mi történt, hogy sok normális eltűnt? Miközben ezek az örültek meg elárasztották az oldalt.

2016. nov. 3. 14:26
 4/15 anonim ***** válasza:
Én fel merem vállalmi magam. Az utolsó kérdést ( Egyesült Föld ) én írtam ki. Egyáltalán nem vagyok nemzetgyűlölő, csak kíváncsiságból írtam ki.
2016. nov. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
64%

Az ilyen kérdéseket kellene letörölni,mert provokál,gyűlölködik.

Kérdező,te egy ostoba átlagos birka vagy,minden hazugságot elhiszel.

2016. nov. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
68%

Kérdező,ugye tudod,hogy ezek nagy része csak provokáció?

Másrészt pedig az általad felsorolt dolgok felével ha találkoztam.

Pl hol van olyan,ahol kimondja a kérdező,hogy ő gyűlöli a fehér férfiakat vagy akár a férfias férfiakat/nőies nőket?

Egyébként szerintem régen is ugyanez volt az arány.Szerintem semmit nem változott a dolog,max szerencséd volt,hogy te régebben nem találkoztál ilyenekkel

2016. nov. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Régen a provokátorok kaptak egy manica-t, egy gladius-t, egy sisakot, meg egy pajzsot és beküldték őket a Colosseum-ba, rendezzék le egymás között. A végén maradt egy.

Ma kapnak netkábelt, számítógépet, nick nevet, esetleg utasítást vagy hamis ideológiát, és beküldik őket különböző internetes fórumokra. A nap végére megsokszorozódnak.


"Régen minden jobb volt."

2016. nov. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem is sok ezen az oldalon a PC liberalis ez vilagosan latszik a pontozasokon. Amiket felsoroltal az a liberalisok joreszere igaz. En gyakran beszelgetek liberalisokkal egy csetoldalon es hat hallottam mar toluk olyanokat hogy a fulem kette allt pedig nem vagyok az a szivbajos tipus. Kezdve hogy a feher-feher parkapcsolatokat tiltani kene, valamint az egynemuseg, torvenyileg koteleznek az embereket hogy nem feherekkel szexeljenek, vagy koncentracios taborokat felallitani ahova a nem liberalis embereket zarjak. Tudom ezek extrem esetek, a legtobb liberalis nem igy gondolkozik de hallottam mar ilyeneket is.

Amugy meg a szexualitast es a politikat kulon kene szedni, ugyanis a szexualis nyitottsag nem egyenlo a politikai nyitottsaggal. Az meg ha valaki megeli a szexualitasat abbol meg nem lesz SWJ-s orult. Az exemmel probaltuk a cuckoldot es marhara nem vagyunk liberalisok...

2016. nov. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%

Most rossz SWJ leszek, mert már öt perce gondolkodom azon, mit írjak neked, de végső soron rájövök, hogy egy bizonyos szint alatt nem lehet senkivel sem vitatkozni.


A te álláspontodról alkotott véleményemet egy idézettel fejezném ki: “ez a legkultúraellenesebb kór és esztelenség, ez a nacionalizmus, ez a névrose nationale melytől Európa szenved”.

2016. nov. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
48%
A kérdés úgy helyes, hogy a GYK miért vált a neonáci propagandisták gyűjtőhelyévé.
2016. nov. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!