Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mennyi hasonlóság van a...

Mennyi hasonlóság van a cigányok és a négerek között?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy a Magyarországon lakó cigányság, és az Egyesült Államokban lakó négerek között ti mennyi, milyen hasonlóságokat véltek felfedezni?


Szerintem van pár dolog, ami mindkét helyen megjelenik, de ettől függetlenül még mindig hülyét kapok, amikor falun a cigány srácok üvöltetik valamelyik 50 Cent számot úgy, hogy egy szót nem tudnak angolul és próbálják eljátszani, hogy ők ugyanolyanok mint 50... Mondom ezt úgy, hogy én nagyon nagyra tartom a rapzenét és 50 Centet is bírom, de még tőlem, fehértől is hitelesebb lenne egy gangsta rap szám, mert én legalább letudom fordítani, hogy miről beszél az előadó.


2016. nov. 15. 17:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Mindkét réteg kisebbség, akiknek az integrálása komoly feladat, csak míg ez az Egyesült Államokban jobban megy, itt nem igazán működik. Ebben pedig mi is hibásak vagyunk nem csak a romák. Ez persze már egy komoly szociológiai kérdés. :)
2016. nov. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%

99,99%,

mindkét csoport az emberiség részhalmaza pont ahogyan a magyar, francia, japán, indiai, cseh, román és flamand, meg az összes többi nép.


Mindegyikben van mindenféle ember.

2016. nov. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%
#3 Meglepő az ilyen pozitív válasz, ebben a témában ezen az oldalon. ☺ Met a zöld pacsi! 👍🏾👊🏿🤝🏽🖐🏻👏🏼👏
2016. nov. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
54%

#3


Ez így van. Nagyon szép matematikai kifejezést használtál.


Az arányokat, mikor tanuljuk? Csak mert az a nem mindegy.


(Egyébként valakit a véleményéért lepontozni mennyire toleráns dolog? Főleg úgy, hogy a válasz hasznosságát kéne értékelni..)

2016. nov. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Mielőtt elkezdenétek savazni a kérdezőt, én nem értékelek senkit, mert ebben a témakörben bármire nyomok, kapom a cancert.
2016. nov. 15. 18:26
 6/13 anonim ***** válasza:
52%
Csak megjegyzem: a nem cigányok is hallgatnak angol nyelvű zenét, és fogalmuk sincs a szövegről. Sőt, sokszor azoknak sem, akik valamilyen vetélkedőn énekelnek egy angol nyelvű számot.
2016. nov. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%

"Szerintem van pár dolog, ami mindkét helyen megjelenik, de ettől függetlenül még mindig hülyét kapok, amikor falun a cigány srácok üvöltetik valamelyik 50 Cent számot úgy, hogy egy szót nem tudnak angolul és próbálják eljátszani, hogy ők ugyanolyanok mint 50... Mondom ezt úgy, hogy én nagyon nagyra tartom a rapzenét és 50 Centet is bírom, de még tőlem, fehértől is hitelesebb lenne egy gangsta rap szám, mert én legalább letudom fordítani, hogy miről beszél az előadó."


Ez magyarokra igaz. :-)

2016. nov. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Göndör hajú cigányt pl. még nem láttam.
2016. nov. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

"Mennyi hasonlóság van..."

Számarányukhoz képest mindkét népség jócskán felülreprezentált (de szép szó) a bűnözésben.

2016. nov. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az egyik Afrikában barnult, a másik Indiában.


Az egyik ősei rabszolgaként kerültek az új hazába, a másiké nem.


Az egyik adott már elnököt, a másik nem. (Ha a miniszterelnököt nem számítjuk.)

2016. nov. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!