Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ebből a rendszerből ki lehet...

Ebből a rendszerből ki lehet szállni? 👇

Figyelt kérdés
bővebben úgy gondolom,hogy a nagy többség ezt csinálja:munka,evés-ivás,alvás és újra úgyanezt a haláláig.néha évente 1-2szer valami sporlos nyaralás, esetleg.az ember azért születik ,hogy a pénztől függjön és a pénzt úraló hatalmat kiszolgálja?

2016. dec. 15. 21:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
A mókuskerékből vagy teljesen a rendszerből?
2016. dec. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ki.

Nézz utána pl. Böde Lászlónak. Ő egy magyar nyugdíjas, aki egy görög szigeten él.

2016. dec. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%
Simán kimehetsz élni a vadonba.
2016. dec. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy én is eléggé unom már ezt az egész mókuskereket.
2016. dec. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Koplárovics Béci ***** válasza:
48%
Kétféle ember létezik: aki hülye, és aki irányítja a hülyéket ilyen-olyan módon. Te tudod, hogy kell irányítani úgy a hülyéket, hogy még örüljenek is a helyzetüknek? Ugye hogy nem?
2016. dec. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
#5, sajnos nem.észreveszem a manipulációt és értelmetlennek látom ezt a pénzhajkurászást.sikerült úgy helyezkednem ,hogy nem nagy erőfeszítéssel jól meg tudok élni de még mindig a rendszer rabszolgája vagyok.
2016. dec. 16. 07:04
 7/13 BlodDrunk ***** válasza:

Akkor talán mégse olyan jó amit csinálsz,ha így gondolod,hogy ez az életed.

Ismered a mondást,ha azt csinálod amit szerettsz,és jól élsz belőle az élet egy játék kb,leglább is én így élem inkább meg.

Benne vagyok a rendszerben mert adózok stb de napi szinten még is van időm sportolni,szórakozni,mászkálni,barátnőmmel lenni stb.

Mindenkinek ott a lehetőség,csak tenni kell érte.

2016. dec. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az a nagy titok, hogy amíg leköt a megélhetésért való mindennapos hajtás, addig nem fogsz gondolkodni, nem fogsz fel/kitalálni semmit sem ami jobbá teszi az életedet.


Kiszállni lehet, de a legtöbb ember nem elég ambiciózus hozzá.

Vagy egyszerűen gyáva.


Ha akarsz élni, mondj fel a munkahelyeden, fogj egy hátizsákot és irány Ázsia!

Kis pénz kell hozzá.


Aztán majd egyszer visszajössz, de már más emberként.

2016. dec. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha alkalmazott vagy akkor ez a képlet és ha többet keresel akkor is igazából. A nagy többség ahogy írtad ezt csinálja és ezt is fogja. Ha vállalkozó vagy + gazdag is akkor más a helyzet persze dolgoznod akkor is kell de másképpen mint alkalmazottként. Persze nem mindenki lehet vállalkozó. Amúgy én sem dolgozom most de van pénzem bőven pl: ha több ingatlanod van akkor munka nélkül is megélsz (=kiszállsz) de akkor ott maradhat a vágy a több pénz iránt és inkább dolgoznál még.
2016. dec. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
sajnos, ha valaki alkalmazott, akkor ez jut neki. Ha cégvezető vagy vállalkozó vagy akkor több pénz, több szabadidő. Van olyan cimbim, akinek több szépségszalonja van és a kiadásukból szépen megél, dolgoznia sem kell.
2016. dec. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!