Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha a menekültek tényleg a...

Ha a menekültek tényleg a háború és a halál elől menekülnek, akkor miért csak férfiak jönnek? A nőket ott hagyják meghalni?

Figyelt kérdés

A menekültek között ~90% férfi. A magukkal hozott gyerekek 98%!-a fiú gyerek. Ez utóbbi hivatalos statisztika, a híradóban hallottam.

Ez miért van így? Ez valami X-Akták részbe elmenne, csak nem "történetek az FBI titkos ügyeiből", hanem "történetek a migrációval kapcsolatban elhallhatott tényekről".


2017. jan. 7. 19:04
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Mellesleg, az sem lenne olyan hihetetlen, ha előbb a férfiak kelnek útra, hiszen azért nem egy ligeti sétáról van szó. Aztán, ha már célba értek, jöhet a "családegyesítés".
2017. jan. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
16%

" te is csak egy vagy a gyakorisok közül, akik jobban tudják:DD"


Én nem tudom jobban, mivel leírtam, hogy én csak a KR rendőröktől hallottam, akikben jobban megbízok mint benned például, aki mindenhol családot látott. Az meg már csak hab a tortán, hogy általában pont az a pár felhasználó állítja, hogy mennyi családot látott, akik egyébként is mosdatják őket.

Te például pont ilyen vagy, szal ezért nem tudom komolyan venni az állításod, szerintem a Keletiben is életedben nem voltál.

2017. jan. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Hm.. köszönöm, hogy megmondod ki vagyok, mit láttam és hol jártam...


Ha már ilyen személyessé vált a kapcsolatunk, hát epmondom, hogy 12 éve járok Ecserről Pestre minden nap, szóval ja, igazad van, sosem láttam a Keletit, sosem mentem át a migránsok között, nem láttam a sort amit a nemzetközi pénztárnál alkottak stb...


Ennyit ér a szavad eg a véleményed. Hamar ítélkezel...

2017. jan. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!